Marki » A » szyprowe « Grupy

Grin Ayala Moriel dla kobiet

Grin Ayala Moriel dla kobiet

Grin marki Ayala Moriel to szyprowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak galbanum, agar (oud), boronia, nuty zielone, jaśmin, mech dębowy, esencja różana, wetyweria i liść fiołka.

Galbanum Agar (oud) Boronia Nuty zielone Jaśmin Mech dębowy Esencja różana Wetyweria Liść fiołka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grin by Ayala Moriel.

Grin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Grin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Grin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grin marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grin marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Courreges Eau de Courreges Catherine Deneuve Deneuve Miller Harris Terre de Bois Roja Dove Unspoken Royal Copenhagen Royal Copenhagen Coty Stetson Lanvin Monsieur Lanvin Paloma Picasso Mon Parfum Amway Quixotic Brooksfield Brooksfield Men Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum