Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Geranium Leaf Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Geranium Leaf Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Geranium Leaf marki Ayala Moriel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak benzoes, geranium bourbon, grejpfrut, mięta pieprzowa, cytryna, pelargonia pachnąca, rozmaryn, tytoń leśny i wetyweria.

Benzoes Geranium bourbon Grejpfrut Mięta pieprzowa Cytryna Pelargonia pachnąca Rozmaryn Tytoń leśny Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Geranium Leaf by Ayala Moriel.

Geranium Leaf Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Geranium Leaf, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Geranium Leaf, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Geranium Leaf marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Geranium Leaf marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Eau D`Italie Sienne l´Hiver Versace Versus Time For Relax Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Frederic Malle En Passant Clean Clean Ultimate Victoria`s Secret Pink Lancaster Sunwater Guerlain Liu Cale Fragranze d’Autore Ozio Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise