Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Finjan Ayala Moriel dla kobiet

Finjan Ayala Moriel dla kobiet

kawowy
cynamonowy

Finjan marki Ayala Moriel to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam tolu, czerwona pomarańcza, pomarańcza, kardamon, cynamon, goździk (przyprawa), kawa, kolendra, biały miód, jaśmin i esencja różana.

Balsam Tolu Czerwona pomarańcza Pomarańcza Kardamon Cynamon Goździk (przyprawa) Kawa Kolendra Biały miód Jaśmin Esencja różana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Finjan by Ayala Moriel.

Finjan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Finjan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Finjan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Finjan marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Finjan marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Regina Harris Amber Vanilla Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Culti Terraforte biehl parfumkunstwerke al02 Atelier Flou Katana Ayala Moriel Bois d'Hiver Joop! Joop! Homme Hot Contact UNTITLED UNTITLED No. 1 by Yosh Han By Bobo Dinner