Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Film Noir Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Film Noir Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

Film Noir marki Ayala Moriel to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, benzoes, mirra i kakao.

Paczula Benzoes Mirra Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Film Noir by Ayala Moriel.

Film Noir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Film Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Film Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Film Noir marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Film Noir marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Demeter Fragrance Apple Pie Il Profvmo Chocolat L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Boadicea the Victorious Adoration Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Beyonce Heat Demeter Fragrance Gingerbread I Profumi di Firenze Talco Delicato Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Hilde Soliani Doolciiisssimo Jessica Simpson Dreamy Dessert Florascent Aqua Composita Umami