Marki » A » cytrusowe « Grupy

Etrog Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Etrog Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Etrog marki Ayala Moriel to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Etrog został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są cytron, mięta, pomelo i mirt; nutą serca jest Łodygi topoli; nutami bazy są olibanum, drzewo oliwne, ambra i opoponaks.

Cytron Mięta Pomelo Mirt

Łodygi topoli

Olibanum Drzewo oliwne Ambra Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etrog by Ayala Moriel.

Etrog Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Etrog, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Etrog, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etrog marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etrog marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Oscar de la Renta Oscar Citrus Air-Val International Mickey Mouse Bath and Body Works Hello Sugar! Le Prince Jardinier Citrus Allegro Emilio Pucci Sabbia 167 Floris Cefiro JoAnne Bassett Sparkling Citrus Love & Toast Gin Blossom M. Micallef Pomelos Detaille Fleur Niven Morgan Blue Scent