Marki » A » cytrusowe « Grupy

Etrog Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Etrog Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Etrog marki Ayala Moriel to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Etrog został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są cytron, mięta, pomelo i mirt; nutą serca jest Łodygi topoli; nutami bazy są olibanum, drzewo oliwne, ambra i opoponaks.

Cytron Mięta Pomelo Mirt

Łodygi topoli

Olibanum Drzewo oliwne Ambra Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Etrog by Ayala Moriel.

Etrog Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Etrog, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Etrog, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Etrog marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Etrog marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Mona di Orio Lux Le Prince Jardinier Citrus Allegro D`Orsay Etiquette Bleue Myrurgia 1916 DSH Perfumes Pamplemousse Lili Bermuda Fresh Water Parfums Berdoues Viola Odorata Love & Toast Gin Blossom Detaille Fleur Melvita Orange Zest Romane Jet 365 City Lights