Marki » A » skórzane « Grupy

Espionage Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Espionage Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Espionage marki Ayala Moriel to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, korzeń irysa, esencja różana, ambrette (piżmo ambrowe), skóra, wanilia i cedr virginia.

Bergamotka Korzeń irysa Esencja różana Ambrette (piżmo ambrowe) Skóra Wanilia Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Espionage by Ayala Moriel.

Espionage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Espionage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Espionage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Espionage marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Espionage marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Versace Versace L'Homme Valentino Vendetta Uomo Etienne Aigner Aigner Black for Men Halston Halston Z14 Etat Libre d`Orange Charogne Houbigant Duc de Vervins Giorgio Beverly Hills Red for Men Sonoma Scent Studio Fireside Intense Jack Black Jack Black Signature Black Mark Montale Aoud Leather Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris