Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Charisma Ayala Moriel dla kobiet

Charisma Ayala Moriel dla kobiet

agarowy

Charisma marki Ayala Moriel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, jaśmin, gardenia, drzewo sandałowe, fasolka tonka, grejpfrut, herbata, ambrette (piżmo ambrowe) i agar (oud).

Osmantus Jaśmin Gardenia Drzewo sandałowe Fasolka tonka Grejpfrut Herbata Ambrette (piżmo ambrowe) Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charisma by Ayala Moriel.

Charisma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Charisma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Charisma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charisma marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charisma marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Estée Lauder Private Collection Alfred Sung Pure Avon Be Spontaneous Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Bath and Body Works Sea Island Cotton Hanae Mori Haute Couture Adrienne Vittadini Capri Avon Simple Elements Meadow Dew Vicky Tiel Ethere Yves Rocher Chevrefeuille Dana Zig Zag