Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Charisma Ayala Moriel dla kobiet

Charisma Ayala Moriel dla kobiet

agarowy

Charisma marki Ayala Moriel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, jaśmin, gardenia, drzewo sandałowe, fasolka tonka, grejpfrut, herbata, ambrette (piżmo ambrowe) i agar (oud).

Osmantus Jaśmin Gardenia Drzewo sandałowe Fasolka tonka Grejpfrut Herbata Ambrette (piżmo ambrowe) Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charisma by Ayala Moriel.

Charisma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Charisma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Charisma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charisma marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charisma marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Private Collection Marc Jacobs Marc Jacobs Yves Rocher Pur Desir de Mimosa Perry Ellis Perry Woman Benetton Benetton Sport Women Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Floris Lily of the Valley Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Smell Bent Little Miss Panda Cofinluxe Watt Mauve Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night