Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bon Zai Ayala Moriel dla mężczyzn

Bon Zai Ayala Moriel dla mężczyzn

Bon Zai marki Ayala Moriel to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, tangeryna, esencja różana, agar (oud), werbena cytrynowa, jagody jałowca, mięta i sosna.

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Tangeryna Esencja różana Agar (oud) Werbena cytrynowa Jagody jałowca Mięta Sosna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bon Zai by Ayala Moriel.

Bon Zai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Bon Zai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Bon Zai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bon Zai marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bon Zai marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
DSQUARED² He Wood Oriflame Signature Marina Marinof Un Matin d`Ete Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Lobogal Naceo Rouge Perry Ellis Perry Ellis Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Azzaro Twin for Men Lorenzo Siena Palio Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Calvin Klein CK Free D.S. & Durga Foxhunt