Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Black Licorice Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

Black Licorice Ayala Moriel dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny
miodowy

Black Licorice marki Ayala Moriel to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są czarna porzeczka i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są miód, ylang-ylang i róża; nutami bazy są paczula, estragon i wanilia.

Czarna porzeczka Anyż gwiazdkowaty

Miód Ylang-ylang Róża

Paczula Estragon Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Licorice by Ayala Moriel.

Black Licorice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Black Licorice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Black Licorice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Licorice marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Licorice marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Jil Sander Feeling man Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Michael Kors Chic Hermes Hermessence Ambre Narguile biehl parfumkunstwerke mb03 Avon Rare Rubies Carolina Herrera CH Men Ayala Moriel Finjan DSH Perfumes Poivre Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead Il Profvmo Chocolat Amere