Marki » A » szyprowe « Grupy

Ayalitta Ayala Moriel dla kobiet

Ayalitta Ayala Moriel dla kobiet

lekko korzenny

Ayalitta marki Ayala Moriel to szyprowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są galbanum, szałwia i neroli; nutami serca są szałwia muszkatołowa, jaśmin i róża; nutami bazy są kadzidło, paczula i mech dębowy.

Galbanum Szałwia Neroli

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Róża

Kadzidło Paczula mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ayalitta by Ayala Moriel.

Ayalitta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Ayalitta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Ayalitta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ayalitta marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ayalitta marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Chanel Pour Monsieur Guerlain Cherry Blossom Glittering Halston Halston Z Penhaligon`s Quercus Roja Dove Unspoken Ayala Moriel Rainforest Atelier Cologne Grand Neroli Detaille Aeroplane Helena Rubinstein Courant Jean Patou Invitation Emilio Pucci Vivara (1965) Alviero Martini Urban Safari Man