Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Arsenal Ayala Moriel dla mężczyzn

Arsenal Ayala Moriel dla mężczyzn

Arsenal marki Ayala Moriel to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są cytryna amalfi, lima i jagody jałowca; nutami serca są petitgrain i liść laurowy; nutami bazy są koniak i ambrette (piżmo ambrowe).

Cytryna Amalfi Lima Jagody jałowca

Petitgrain Liść laurowy

Koniak Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arsenal by Ayala Moriel.

Arsenal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Arsenal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Arsenal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arsenal marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arsenal marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Annick Goutal Eau d'Hadrien Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Montale Aromatic Lime Agatha Ruiz de la Prada Lio Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Guerlain Eau de Cologne du 68 Royall Fragrances Royall Mandarin Bond No 9 Nouveau Bowery Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin