Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Altruism Ayala Moriel dla kobiet

Altruism Ayala Moriel dla kobiet

ziołowy

Altruism marki Ayala Moriel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są lawenda i grejpfrut; nutami serca są rumianek i aksamitka; nutami bazy są wanilia i kadzidło.

Lawenda Grejpfrut

Rumianek Aksamitka

Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Altruism by Ayala Moriel.

Altruism Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Altruism, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Altruism, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Altruism marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Altruism marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Rocks Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Bath and Body Works Irresistible Apple Avon Urban Flowers New York Jeanne Arthes Rose Bonbon Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Lucy B Wild Jasmine Koto Parfums L`Elixir de Selenia Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Eisenberg I Am Victoria`s Secret Bombshell Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman