Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Altruism Ayala Moriel dla kobiet

Altruism Ayala Moriel dla kobiet

ziołowy

Altruism marki Ayala Moriel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ayala Moriel. Nutami głowy są lawenda i grejpfrut; nutami serca są rumianek i aksamitka; nutami bazy są wanilia i kadzidło.

Lawenda Grejpfrut

Rumianek Aksamitka

Wanilia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Altruism by Ayala Moriel.

Altruism Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ayala Moriel Altruism, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ayala Moriel Altruism, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Altruism marki Ayala Moriel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Altruism marki Ayala Moriel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Donna Karan DKNY Women Summer Jacadi Jacadi Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Ormonde Jayne Osmanthus Menard L`Eau de Taoyaka Franck Olivier Eau de Passion Women Berkeley Square Fig & Cherry Stila Mandarin Mist Jil Sander Sensual Jil Jeanne Arthes Boum Be Different