Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Axis Wild Axis dla mężczyzn

Axis Wild Axis dla mężczyzn

Axis Wild marki Axis to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, gruszka i zielone liście; nutami serca są pieprz, ananas, szałwia i lawenda; nutami bazy są mech, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Gruszka Zielone liście

Pieprz Ananas Szałwia Lawenda

Mech Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Axis Wild by Axis.

Axis Wild Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Axis Axis Wild, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Axis Axis Wild, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Axis Wild marki Axis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Axis Wild marki Axis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Perry Ellis Perry Man Airness Power Instinct L`Erbolario Mirto Humiecki & Graef Skarb Creed Chevrefeuille Julian Rouas Swing version two Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance Cypress Thymes Olive Leaf