Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Touch Axe dla mężczyzn

Touch Axe dla mężczyzn

ozonowy
wodny

Touch marki Axe to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Touch został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi arbuz; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty przyprawowe; nutami bazy są paczula i piżmo.

Arbuz

Nuty kwiatowe Nuty przyprawowe

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch by Axe.

Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Axe Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Axe Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch marki Axe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch marki Axe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Caron Eaux de Caron Pure Acca Kappa Cedro Geo. F. Trumper GFT Mark Buxton Black Angel Jardin de France Eau givree Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Canali Winter Tale Special Edition Xerjoff Dhofar Ted Baker M Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Black Phoenix Alchemy Lab Yurei LR Terminator