Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Women of Earth Avon dla kobiet

Women of Earth  Avon dla kobiet

Women of Earth marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Women of Earth został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są figa, brazylijska pomarańcza i bergamotka; nutami serca są kwiat jabłoni, groszek pachnący, wawrzynek i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia, brzoskwinia i drzewo sandałowe.

Figa Brazylijska pomarańcza Bergamotka

Kwiat jabłoni Groszek pachnący Wawrzynek Egipski jaśmin

Ambra Piżmo Wanilia Brzoskwinia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Women of Earth by Avon.

Women of Earth Recenzje Perfum

czachowka
czachowka

Piszę o wspomnieniu, więc będzie trudno. Otrzymałam tylko kilka próbek tego pięknego zapachu, na buteleczkę już nie zdążyłam, wodę wycofano z oferty. Miałam wtedy mniejsze pojęcie o zapachach, niż obecnie i pamiętam swój zachwyt pastelowym kolorem wody i urodą butelki, którą obejrzałam u konsultantki. Przez wiele dni nanosiłam kropelkę na nadgarstki i wwąchiwałam się w subtelność kwiatu jabłoni, w subtelność, która jednocześnie była mocno osadzona i pewna siebie. Dziś wiem, że to osadzenie to figa, odrobina drewienka i ambry. Trwałości wody nie pomnę, zresztą aplikowałam ją w iście aptekarskich dawkach, więc trudno oceniać. Piękne wspomnienie z moich lat studenckich. Woda pewnie nie znalazłaby teraz odbiorców, myślę, że jest mocno osadzona w klimacie przełomu wieków - tym niemniej to jedna z lepszych kreacji Avon

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Women of Earth , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Women of Earth , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Women of Earth marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Women of Earth marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Surrender Avon Prowl Avon Incandessence Avon Pink Suede Oriflame Tsun Lai Givenchy Organza Valentino Valentina Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Cacharel Noa Avon Sunny Sky Cartier La Panthere Avon Celebre Avon City Rush for Her Lolita Lempicka Lolita Lempicka Calvin Klein Euphoria Avon Rare Gold Naomi Campbell Mystery Avon Perceive Oasis Hugo Boss Deep Red