Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Wish of Happiness Avon dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

wodny
Wish of Happiness Avon dla kobiet Zdjęcia

Wish of Happiness marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Wish of Happiness został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi różowy grejpfrut; nutami serca są cytryna i gruszka; nutą bazy jest neroli.

Różowy grejpfrut

Cytryna Gruszka

Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish of Happiness by Avon.

Wish of Happiness Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Wish of Happiness, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Wish of Happiness, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish of Happiness marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish of Happiness marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lacoste Booster Thierry Mugler Cologne Summer Flash Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Guerlain Eau de Cologne Imperiale Comme des Garcons Comme des Garcons Play Avon Just Play for Her Animale Animale Temptation for Men Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Ayala Moriel Sabotage Lisa Hoffman French Clary Sage Sage Machado Sage & Citrine La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue