Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Windscape for Him Avon dla mężczyzn

Miałem: 1

wodny
Windscape for Him Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Windscape for Him marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Windscape for Him został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jabłko, mandarynka i nuty wodne; nutami serca są zielone liście, kardamon i lawenda; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Jabłko Mandarynka Nuty wodne

Zielone liście Kardamon Lawenda

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Windscape for Him by Avon.

Windscape for Him Recenzje Perfum

Windscape for Him by Avon 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Windscape for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Windscape for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Windscape for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Windscape for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Eau Belle D'Azzaro Air-Val International Winnie The Pooh Kenneth Cole Reaction Clean Clean Sweet Layer Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino Kibio Kibio Eau de Parfum 100% Bio Aqaba Aqaba for Men O Boticario Acqua di Colonia Citrus Novaya Zarya Trojnoy Parfums Bleu Blue Stratos Ortigia Sicilia Orange Blossom Intelligent Nutrients Awaken