Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Windscape for Him Avon dla mężczyzn

Miałem: 1

wodny
Windscape for Him Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Windscape for Him marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Windscape for Him został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jabłko, mandarynka i nuty wodne; nutami serca są zielone liście, kardamon i lawenda; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Jabłko Mandarynka Nuty wodne

Zielone liście Kardamon Lawenda

Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Windscape for Him by Avon.

Windscape for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Windscape for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Windscape for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Windscape for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Windscape for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Givenchy Eau Torride Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Davidoff Echo Summer Fizz Lalique Louxor de Lalique Givenchy Monsieur de Givenchy Jovoy Paris Hesperide Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Crabtree & Evelyn West Indian Lime Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Czech & Speake Citrus Paradisi A Perfume Organic Urban Organic Space NK Laughter