Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Urban Flowers Roma Avon dla kobiet

Urban Flowers Roma Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 8

lekko korzenny

Urban Flowers Roma marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Urban Flowers Roma został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, frezja i grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Czarna porzeczka Frezja Grejpfrut

Kwiat pomarańczy Róża Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Flowers Roma by Avon.

Urban Flowers Roma Recenzje Perfum

Urban Flowers Roma by Avon 4.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Urban Flowers Roma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Urban Flowers Roma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Flowers Roma marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Flowers Roma marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Sun Bruno Banani Bruno Banani Woman L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Hugo Boss Pure Purple Eau Jeune Rose Nerolita Pierre Balmain Eau d'Ivoire Escada Ocean Lounge Lollia Believe Fiorucci Fiorucci Mila Schön `60 Victoria`s Secret Passionate Kisses Bjorn Borg Love All Crystal Blue