Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Urban Flowers Roma Avon dla kobiet

Urban Flowers Roma Avon dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 8

lekko korzenny

Urban Flowers Roma marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Urban Flowers Roma został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, frezja i grejpfrut; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Czarna porzeczka Frezja Grejpfrut

Kwiat pomarańczy Róża Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Flowers Roma by Avon.

Urban Flowers Roma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Urban Flowers Roma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Urban Flowers Roma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Flowers Roma marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Flowers Roma marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Love is All Mexx Mexx XX Wild Saint Amour Si Pure Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Acqua di Genova Acqua di Genova - Silver Morgane le Fay Yellow S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Sarantis B.U. Heartbeat Diesel Fuel for Life Summer Love Passport Juliet Love Letter LR LR Classics Martinique Galimard Lapis Lazuli