Marki » A » kwiatowe « Grupy

Urban Flowers Paris Avon dla kobiet

Urban Flowers Paris Avon dla kobiet

Miałem: 3

ozonowy

Urban Flowers Paris marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Urban Flowers Paris został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są kardamon, Żurawina i lima; nutami serca są kamelia, mimoza, liść fiołka i orchidea; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Kardamon Żurawina Lima

Kamelia Mimoza Liść fiołka Orchidea

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Flowers Paris by Avon.

Urban Flowers Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Urban Flowers Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Urban Flowers Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Flowers Paris marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Flowers Paris marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Esteban Sonata Flower Esteban Oriental Flower Bijan DNA Paul & Joe Blanc Victoria`s Secret Lace Orange Flower Caron Pois de Senteur Rothenstein Cri de Fleur Stacked Style Empress Lilly Caswell Massey Casma Floris Gardenia