Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Urban Flowers New York Avon dla kobiet

Urban Flowers New York Avon dla kobiet

Miałem: 11 Chcę: 1

Urban Flowers New York marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Urban Flowers New York został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i gruszka; nutami serca są orchidea, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Gruszka

Orchidea Róża Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Urban Flowers New York by Avon.

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum
Summer White Sunrise
Signature Story for Her
Lovely

Urban Flowers New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Urban Flowers New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Urban Flowers New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Urban Flowers New York marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Urban Flowers New York marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Adidas Adidas Woman Citrus Energy Bruno Banani Bruno Banani Woman Giorgio Armani Armani Mania Avon True Glow Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Summer Fraiche for Women Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Escada Tropical Punch Avon Summer White Sunset Avon Perceive Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Yves Saint Laurent Baby Doll Bi-es Pretty Woman Adidas Energy Game Jil Sander Style Soft Ted Lapidus White Soul Avon Eternal Magic Avon In Bloom Lancome Hypnose Escada Into the Blue