Marki » A » kwiatowe « Grupy

U by Ungaro for Her Avon dla kobiet

U by Ungaro for Her Avon dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 8

wodny
U by Ungaro for Her Avon dla kobiet Zdjęcia U by Ungaro for Her Avon dla kobiet Zdjęcia

U by Ungaro for Her marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. U by Ungaro for Her został wydany w 2008 roku. U by Ungaro for Her stworzyli Marc Chaillant, Loc Dong i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są frezja, bergamotka i pieprz; nutami serca są lotos, osmantus i mimoza; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo i drzewo sandałowe.

Frezja Bergamotka Pieprz

Lotos Osmantus Mimoza

Korzeń irysa Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro for Her by Avon.

U by Ungaro for Her Recenzje Perfum

chjena
chjena

Są zapachy i zapaszki, pachnidła i pachnidełka, perfumy i perfumki... U by Ungaro zdecydowanie za każdym razem należy do tej "drugiej" kategorii. Ot, bardzo nietrwała (po dwóch godzinach praktycznie nie ma po niej śladu), niezbyt też projektująca woda odświeżająca, z mydlanym wydźwiękiem charakterystycznym dla obecności lotosu i piżma w jednej piramidzie nut. Nic ciekawego ponad to.

Ktoś mógłby powiedzieć - pff, przecież to Avon, czegoś się spodziewała kobieto. Trzeba jednak pamiętać, że wśród zapachów wypuszczanych przez Avon mamy też naprawdę wielkie dzieła, za którymi swojego czasu (a często i nadal) szalały tłumy, którymi pachniały całe ulice, a do dzisiaj ich powiew przywołuje masę wspomnień. U by Ungaro takiego statusu się nie doczeka, a ja żałuję, że Avon już dawno nie wypuścił czegoś na miarę Far Away czy Passion Dance, nie mówiąc już o prawdziwie retro perełkach katalogowych, których (jeszcze!) nie było dane mi poznać.

Szkoda czasu i atłasu, nawet dla osób nieprzejmujących się perfumami znajdą się inne propozycje o lepszych parametrach w korzystniejszej cenie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro for Her marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro for Her marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Surrender Elizabeth Arden Arden Beauty Avon Treselle Avon Little White Dress Avon Outspoken by Fergie Lolita Lempicka Fleur Defendue Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Naturelle Yves Rocher Mauves Cristallisées Yves Rocher Pur desir de Lavande Arrogance Arrogance pour Femme Yves Rocher Fleur de Noel Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Oriflame Puressence by Ecobeauty Oriflame Chiffon Joop! Joop! Le Bain Soft Moments Yves Rocher Voile d'Ambre Yves Rocher Pur Desir de Rose Yves Rocher Vanille Noire Viktor&Rolf Flowerbomb Crystal Edition 2013