Marki » A » kwiatowe « Grupy

U by Ungaro for Her Avon dla kobiet

U by Ungaro for Her Avon dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 8

wodny
U by Ungaro for Her Avon dla kobiet Zdjęcia U by Ungaro for Her Avon dla kobiet Zdjęcia

U by Ungaro for Her marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. U by Ungaro for Her został wydany w 2008 roku. U by Ungaro for Her stworzyli Marc Chaillant, Loc Dong i Jean-Marc Chaillan. Nutami głowy są frezja, bergamotka i pieprz; nutami serca są lotos, osmantus i mimoza; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo i drzewo sandałowe.

Frezja Bergamotka Pieprz

Lotos Osmantus Mimoza

Korzeń irysa Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro for Her by Avon.

U by Ungaro for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro for Her marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro for Her marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Herve Leger Femme Avon Surrender Elizabeth Arden Arden Beauty Avon Treselle Avon Little White Dress Avon Outspoken by Fergie Lolita Lempicka Fleur Defendue Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Avon Perceive Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur Yves Rocher Mauves Cristallisées Yves Rocher Pur desir de Lavande Yves Rocher Fleur de Noel Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Diptyque Do Son Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Oriflame Chiffon Oriflame Puressence by Ecobeauty Yves Rocher Pur Desir de Rose Joop! Joop! Le Bain Soft Moments