Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

U by Ungaro Fever for Him marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. U by Ungaro Fever for Him został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy i nuty drzewne.

Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro Fever for Him by Avon.

So Fever Him
Jacomo for Men

U by Ungaro Fever for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Uwielbiam ten zapach!!! Przydymiony, drzewno-tytoniowy, męski. Bardzo zmysłowy. Uwielbiam jak nim pachną ubrania. Po prostu zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jest fantastycznie skomponowany, nuty przechodzą jedna w druga niemal niezauważalnie nie powodując niepotrzebnego zaskoczenia. Współgrają utrzymując właściwie jeden poziom. Zapach od pierwszej do ostatniej sekundy nie przestaje "otulać". Na szczęście obyło się bez słodzenia w bazie, jak to bywa w wielu męskich zapachach. I jest tylko 1 mankament- po 6 godzinach jest już ledwo wyczuwalny bardziej przyskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro Fever for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro Fever for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro Fever for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro Fever for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Body Kouros Alexander McQueen Kingdom Caron Parfum Sacre S.T. Dupont Signature for Men Czech & Speake Frankincense and Myrrh Ted Baker Second Skin Ayala Moriel Razala DSH Perfumes Jitterbug DSH Perfumes Cafe Noir Express Reserve for Men Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur