Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

U by Ungaro Fever for Him marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. U by Ungaro Fever for Him został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy i nuty drzewne.

Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro Fever for Him by Avon.

So Fever Him
Jacomo for Men

U by Ungaro Fever for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Uwielbiam ten zapach!!! Przydymiony, drzewno-tytoniowy, męski. Bardzo zmysłowy. Uwielbiam jak nim pachną ubrania. Po prostu zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jest fantastycznie skomponowany, nuty przechodzą jedna w druga niemal niezauważalnie nie powodując niepotrzebnego zaskoczenia. Współgrają utrzymując właściwie jeden poziom. Zapach od pierwszej do ostatniej sekundy nie przestaje "otulać". Na szczęście obyło się bez słodzenia w bazie, jak to bywa w wielu męskich zapachach. I jest tylko 1 mankament- po 6 godzinach jest już ledwo wyczuwalny bardziej przyskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro Fever for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro Fever for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro Fever for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro Fever for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Aftelier Cacao Iceberg Light Fluid Iceberg Man The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Hummer H2 Police Pure Police London Homme Yves Saint Laurent Opium Demeter Fragrance Cinnamon Toast Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him SoOud Hajj Il Profvmo Chocolat Amere