Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

U by Ungaro Fever for Him marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. U by Ungaro Fever for Him został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy i nuty drzewne.

Przyprawy Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro Fever for Him by Avon.

So Fever Him
Jacomo for Men

U by Ungaro Fever for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Uwielbiam ten zapach!!! Przydymiony, drzewno-tytoniowy, męski. Bardzo zmysłowy. Uwielbiam jak nim pachną ubrania. Po prostu zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jest fantastycznie skomponowany, nuty przechodzą jedna w druga niemal niezauważalnie nie powodując niepotrzebnego zaskoczenia. Współgrają utrzymując właściwie jeden poziom. Zapach od pierwszej do ostatniej sekundy nie przestaje "otulać". Na szczęście obyło się bez słodzenia w bazie, jak to bywa w wielu męskich zapachach. I jest tylko 1 mankament- po 6 godzinach jest już ledwo wyczuwalny bardziej przyskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro Fever for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro Fever for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro Fever for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro Fever for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Sonia Rykiel Belle en Rykiel Comme des Garcons 8 88 Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Ted Baker X2O Extraordinary for Men Perry Ellis Perry Black for Him Yves Saint Laurent Opium 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Smell Bent Desperado Swiss Arabian Khateer Rose en Bos Dark Heart