Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn

U by Ungaro Fever for Him Avon dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Chcę: 1

główne akordy
ciepły korzenny
drzewny

U by Ungaro Fever for Him marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. U by Ungaro Fever for Him został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy i nuty drzewne.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowe Nuty

Przyprawy Nuty drzewne

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro Fever for Him by Avon.

Ten zapach przypomina mi...  
So Fever Him
2 nie tak
Jacomo for Men
1 nie tak

Advertisement

U by Ungaro Fever for Him Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Uwielbiam ten zapach!!! Przydymiony, drzewno-tytoniowy, męski. Bardzo zmysłowy. Uwielbiam jak nim pachną ubrania. Po prostu zapach, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jest fantastycznie skomponowany, nuty przechodzą jedna w druga niemal niezauważalnie nie powodując niepotrzebnego zaskoczenia. Współgrają utrzymując właściwie jeden poziom. Zapach od pierwszej do ostatniej sekundy nie przestaje "otulać". Na szczęście obyło się bez słodzenia w bazie, jak to bywa w wielu męskich zapachach. I jest tylko 1 mankament- po 6 godzinach jest już ledwo wyczuwalny bardziej przyskórny.

May
28
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro Fever for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro Fever for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro Fever for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro Fever for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Aramis Havana Trussardi Python Krizia My Africa Montana Just Me Victoria`s Secret Rapture Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Frapin 1270 Essentially Me Amber JoAnne Bassett Spicy Oriental Antonio Banderas The Secret Express Reserve for Men

Advertisement

Popularne marki i zapachy: