Marki » A » szyprowo - kwiatowe « Grupy

U by Ungaro Fever Avon dla kobiet

U by Ungaro Fever Avon dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 3

U by Ungaro Fever marki Avon to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. U by Ungaro Fever został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są osmantus, mandarynka i malina; nutami serca są wiciokrzew, esencja różana i liczi; nutami bazy są paczula, ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Osmantus Mandarynka Malina

Wiciokrzew Esencja różana Liczi

Paczula Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about U by Ungaro Fever by Avon.

Premiere Luxe Gold Blush
So Fever Her

U by Ungaro Fever Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dziwny wydaje mi się ten zapach. Bo niby to szpr,ale trudno to powiedzieć.
Nie jest ani szyprem przypominającym stare perfumy ani również nowszym wydaniem szypru.
Ma niestety tę dośc drażniącą nutę avonowską.
Dokładnie nie wiem co to jest,ale dawniej kiedy używałam w większości zapachów z Avonu,domownicy mówili,że wszystkie pachną na jedno kopyto.
Czymś sztucznym i w tym zapachu rownież to czuć,chociaż ja we wszystkich ich zapachach tego nie wyczuwam,ale niestety większość poza paroma wyjątkami posiada ją.
Za to trwałość mają promieniującą na wiele godzin.
Cóż można wyłapać? z pewnością liczi,drewno sandałowe,różany olejek.

U by Ungaro Fever by Avon 4.50 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon U by Ungaro Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon U by Ungaro Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum U by Ungaro Fever marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu U by Ungaro Fever marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Oriflame Pop Glam Glossy Pink Tommy Hilfiger T Girl Avon Wish of Peace Kenzo Kenzo Amour I Love U Trussardi Trussardi Inside Delight Escada Pacific Paradise Byredo La Tulipe Elizabeth Arden Splendor Tom Ford Jasmin Rouge Etro Dianthus Max Mara Max Mara Avon Always Juicy Couture Juicy Couture Tommy Hilfiger Tommy Girl Trussardi Trussardi Delicate Rose Avon Wink Avon Treselle Gucci Envy Avon Little Black Dress