Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Turn 4XT Avon dla mężczyzn

Turn 4XT Avon dla mężczyzn

ziołowy
Turn 4XT Avon dla mężczyzn Zdjęcia Turn 4XT Avon dla mężczyzn Zdjęcia Turn 4XT Avon dla mężczyzn Zdjęcia Turn 4XT Avon dla mężczyzn Zdjęcia Turn 4XT Avon dla mężczyzn Zdjęcia

Turn 4XT marki Avon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Turn 4XT został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, drzewo sandałowe, mahoń, ambra, imbir, kolendra, bazylia i pieprz.

Lawenda Wetyweria Drzewo sandałowe Mahoń Ambra Imbir Kolendra Bazylia Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turn 4XT by Avon.

Turn 4XT Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Turn 4XT, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Turn 4XT, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turn 4XT marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turn 4XT marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Organza Indecence Prada Prada (Amber) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lolita Lempicka Midnight Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Karl Lagerfeld Kapsule Woody Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Reminiscence Eau de Patchouli Angel Schlesser Angel Schlesser Homme Oriental Edition By Kilian Rose Oud Azzaro Azzaro Duo Men