Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

True Glow Avon dla kobiet

True Glow Avon dla kobiet

True Glow Avon dla kobiet Zdjęcia True Glow Avon dla kobiet Zdjęcia True Glow Avon dla kobiet Zdjęcia True Glow Avon dla kobiet Zdjęcia

True Glow marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja, czerwone jabłko i cytrusy; nutami serca są passiflora, lotos i nuty drzewne; nutami bazy są piżmo i ambra.

Frezja Czerwone jabłko Cytrusy

Passiflora Lotos Nuty drzewne

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Glow by Avon.

Wanted

True Glow Recenzje Perfum

Buraska
Buraska

Dziwię się, że Avon nie produkuje już tych perfum, bo zapach jest naprawdę udany i luksusowy. Wyczuwam przede wszyskim cutrusy i nuty drzewne. Perfumy są mocne i intensywne, ale nie duszą, co rzadko się zdarza wśród damskich perfum. I byłby idealny, ale moje ciało ma niestety tendencję do neutralizowania i wysładzania zapachów. Na siostrze pachnie pięknie i długo, na mnie to jakieś cytrusowo-kwieciste popłuczyny, które znikają z prędkością światła. :-(

Kamilans
Kamilans

Zużyłam kilka butelek True Glow i bardzo za nimi tęsknie. Były "inne", nieavonowe, cięzkie, ale nie duszące.
Duza ilość piżma powodowała, że cytrusy nie były "toaletowe".
Trwałość - zaskakują co dobra.

lili-ya
lili-ya

Używany flakonik True Glow kupiłam za grosze na Allegro. Wiedziałam, że nie jest to zapach z mojej ulubionej kategorii, ale po przeczytaniu wielkiej ilości pozytywnych recenzji postanowiłam zaryzykować i za parę złotych poznać ten avonowy cud. Po niecierpliwym rozerwaniu koperty z przesyłką rozpoczęłam testy i - faktycznie zupełnie niepodobne do typowych zapachów Avonu! To oznacza, że nie jest to dość nijaki, nietrwały, kwiatkowy zapaszek (niestety, ale większość zapachów produkowanych przez Avon spełnia te kryteria), True Glow jest mocny, intensywny, faktycznie dość męski, gdybym powąchała te perfumy, nie znając nazwy ani flakonika, obstawiałabym raczej, ze to zapach dla facetów i to raczej taki z wyższej półki. Jest to zapach dość oryginalny (jak na Avon baaaardzo oryginalny), choć faktycznie troszkę przypomina mi Light Blue. W True Glow wyczuwam dużo gorzkawych cytrusów, sporo nut drzewnych, ciut jabłka, coś egzotycznego (pewnie to ta passiflora) i wszystko to jest dość obficie posypane przyprawami - wyczuwam przede wszystkim niewymieniony w nutach czarny pieprz. Kolejnym plusem jest flakonik, nie dość, że bardzo ładny i oddaje taki gorący, jakby latynoamerykański charakter zapachu, to jest solidnie wykonany z ciężkiego, grubego szkła. Podsumowując, zapach nie do końca w moim klimacie, ale wyjątkowo udany. Cieszę się, że mam okazję go poznać.

Beatafm
Beatafm

Niestety są już wycofane, a był to jeden z ładniejszych zapachów Avonu i jeden z moich ulubionych (zużyłam trzy 50-tki i została mi ostatnia...)Wyczuwam głównie jabłko i cynamon, którego nie ma w składzie - widocznie słodycz jabłka i piżma wzbudza we mnie takie wrażenie.
Pięknie się też prezentuje delikatna frezja, a intensywny aromat passiflory dodaje mocy. Zapach dobrze wyczuwalny i na mnie długo się utrzymuje, lubię go głównie latem, ale i w chłodnych porach jest bardzo przytulny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon True Glow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon True Glow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Glow marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Glow marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Avon Today Avon Tomorrow Yves Rocher Nature Millenaire Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Summer White Sunset Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Voile d'Ambre Oriflame Amber Elixir Night Avon Outspoken by Fergie Thierry Mugler Alien Avon Surrender Sarantis C-Thru Emerald Yves Rocher Vanille Noire Oriflame Amethyst Fatale Cacharel LouLou Molinard Habanita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Avon Parisian Chic Hugo Boss Deep Red