Marki » A » szyprowe « Grupy

Mam: 3 Miałem: 5

ziołowy
lekko korzenny
skórzany

True Force marki Avon to szyprowe perfumy dla mężczyzn. True Force został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda i tangeryna; nutami serca są szałwia, kolendra i gałka muszkatołowa; nutami bazy są zamsz, paczula, piżmo, dąb i ambra.

Lawenda Tangeryna

Szałwia Kolendra Gałka muszkatołowa

Zamsz Paczula Piżmo Dąb Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about True Force by Avon.

Arden Men Sandalwood
Original
Romeo Gigli For Man

True Force Recenzje Perfum

Luana
Luana

Dostałam próbkę tego zapachu jak się pojawił z zamówieniem. Otworzyłam, kolendra zakręciła w nosie dosyć intensywnie. Stwierdziłam, ze zbyt duszący i byłam na nie.Po pewnym czasie zetknęłam się z nim, ale to już z panem ubranym w ten zapach i to było to. Faktycznie przyprawy trochę kręcą w nosie początkowo. Po jakimś czasie rozwija się lawenda z szałwią i to jak powiew świeiżości, paczula dodaje nieco głębi i zieloności.Potem wyczuwa się żywicę z zamszem gdzieś w tle. Nadaje ciepełka przyskórnego. Od czasu do czasu ujawniają się nuty cytrusowe łagodząc całość. Trwałość bardzo dobra. Na ubraniach wyczuwam zapach wkładając do pralki. To zapach raczej na chłodne ory roku. Bardzo orginalny, typowo męski flakonik. Kupiłam tę wodę w cenie promocyjnej za 40 pln.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Wciąż mam wobec tego zapachu mieszane uczucia- z jednej strony podoba mi się ten dębowo-mchowy klimat przełamany cytrusami, z drugiej, jest tam taka jedna "niezgodność", która mi zajeżdża benzyną i psuje ogólne wrażenie. Na kimś mi się bardzo podoba- z moją skórą trochę się gryzie. Jedno, co mu trzeba przyznać to trwałość- nie ma mega projekcji- ot jest sobie, siedzi ciuchutko ale co rusz daje o sobie znać. I tak przez wiele godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon True Force, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon True Force, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum True Force marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu True Force marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Architect Bijan Bijan Nude Men Avon Premiere Luxe Avon Destination Grand Canyon Oriflame Fuse Avon Instinct For Him Avon Infinite Moment for Him Oriflame Native Force Avon My Vibe Yves Rocher Ambre Noir Oriflame Flamboyant Ted Lapidus Black Soul Avon Pure O2 For Him Oriflame Sir Avebury Yves Rocher Hoggar Zirh Ikon Pull and Bear Buddy Avon Simple Elements Crisp Forest Oriflame Midsummer Man Avon Alpha