Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Treselle Seduction Avon dla kobiet

Treselle Seduction Avon dla kobiet

kwaśny

Treselle Seduction marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Treselle Seduction został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są Śliwka, malina, jeżyna, Żurawina i jagoda; nutami serca są orchidea i paczula; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Śliwka Malina Jeżyna Żurawina Jagoda

Orchidea Paczula

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Treselle Seduction by Avon.

Amor Amor Tentation

Treselle Seduction Recenzje Perfum

basia88
basia88

Zapach nie powalił mnie i otoczenia na kolana. Trochę owoców leśnych. Coś w nim nie gra. Nie jest to ładny zapach moim zdaniem. Dobrze, że został wycofany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Treselle Seduction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Treselle Seduction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Treselle Seduction marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Treselle Seduction marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Avon Extraordinary Calvin Klein Obsession Britney Spears Fantasy Lancome Poeme Isabella Rossellini Manifesto Rochas Tocade Ghost Ghost Yves Rocher Nature Millenaire Oriflame Mirage Yves Saint Laurent Baby Doll Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Oriflame After Hours Salvatore Ferragamo Incanto Elizabeth Arden 5th Avenue Style Iceberg The Iceberg Fragrance Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Hermes Elixir des Merveilles