Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Treselle Seduction Avon dla kobiet

Treselle Seduction Avon dla kobiet

kwaśny

Treselle Seduction marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Treselle Seduction został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są Śliwka, malina, jeżyna, Żurawina i jagoda; nutami serca są orchidea i paczula; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Śliwka Malina Jeżyna Żurawina Jagoda

Orchidea Paczula

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Treselle Seduction by Avon.

Amor Amor Tentation

Treselle Seduction Recenzje Perfum

basia88
basia88

Zapach nie powalił mnie i otoczenia na kolana. Trochę owoców leśnych. Coś w nim nie gra. Nie jest to ładny zapach moim zdaniem. Dobrze, że został wycofany.

Treselle Seduction by Avon 3.50 out of 5 based on 10 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Treselle Seduction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Treselle Seduction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Treselle Seduction marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Treselle Seduction marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Avon Extraordinary Yves Saint Laurent Baby Doll Oriflame Sun Calvin Klein Obsession Ghost Ghost Priscilla Presley Indian Summer Oriflame Mirage Lancome Poeme Elizabeth Arden 5th Avenue Style Isabella Rossellini Manifesto Thierry Mugler Alien Avon Christian Lacroix Absynthe Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Hermes Elixir des Merveilles Montblanc Présence d'une femme Guerlain Idylle Jessica Simpson Fancy Aquolina Pink Sugar Guess Guess for Women