Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tomorrow Avon dla kobiet

Tomorrow Avon dla kobiet

Tomorrow marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tomorrow został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są paczula, pieprz, malina, brzoskwinia i nagietek; nutami serca są fiołek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, brazylijskie drzewo różane, białe piżmo i ambra. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label 2005.

Paczula Pieprz Malina Brzoskwinia Nagietek

Fiołek Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Brazylijskie drzewo różane Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomorrow by Avon.

Casmir
Bond Girl 007

Tomorrow Recenzje Perfum

yoan.na
yoan.na

Uwielbiam ten zapach! Poznałam go dosyć dawno i dość szybko go 'wypsikałam'. Po latach postanowiłam do niego wrócić, zwyczajnie za nim tęskniłam :) U mnie najlepiej sprawdza się w chłodniejsze dni, w te gorące może wydawać się nieco zbyt ciężki czy duszący. Wg mnie bardzo dobrze pasuje na jakieś wieczorne wyjście :)

kaktuska01
kaktuska01

Poznałam go dawno temu u mojej ciotki. Leżał na półce w przedpokoju wśród innych perfum. Pamietam, że bardzo mi się spodobał i od tamtego momentu koniecznie chciałam go mieć. Ostatnio postanowiłam wreszcie spełnić marzenie z przed lat.
Po tym czasie nic się nie zmieniło, zapach nadal mi się podoba, ale brak mu tej dawnej magii, nie czaruje mnie tak jak kiedyś.
Prym wiedzie brzoskwinia, to bardzo intensywnie wyczuwalna nuta. Brzoskwini towarzyszy pieprz stanowiący przeciwwagę dla owocowej słodyczy, dodaje pikanterii i nadaje Tomorrow zimowy, przyprawowy charakter. W tle czuć kwiatowe akordy, całość wygładza sandałowiec. Kojarzy mi się z ciepłem, herbatką brzoskwiniową pitą przy kominku po powrocie z zimowej wędrówki. Miło, że znowu mogę poczuć zapach, który kiedyś tak mnie zaczarował.

monika690
monika690

Stałam się posiadaczką flakonika poprzez wymianę. Wzięłam ten zapach tak trochę z ciekawości, tak jest zachwalany i opiewany na różnych forach. I co tu mamy? Ano mamy słodką brzoskwinię, dość mocno wyczuwalną, odrobinę pieprzu, trochę drewna i śladowe ilości paczuli.Z czasem dochodzą nuty kwiatowe i lekko ożywiają całą kompozycję. Zapach nie jest zły, raczej z tych ciepłych na chłodniejsze pory roku, trwałość też niczego sobie. Jednym słowem, polecam miłośniczkom gatunku ;)

Luana
Luana

Chyba dorosłam do tego zapachu. Jeszcze niedawno nie podzielałam zdania koleżanki i nie zachwycał mnie. Teraz przypadkiem zetknąwszy się z nim doceniłam jego piękno. Być może pora roku ma na to wpływ.Polubiłm ją na dobre. W początkowej projekcji paczula z brzoskwinią zdecydowanie wyczuwam.Nadaje świeżą intensywność okraszoną słodyczą. Po chwili dochodzą aromaty białych wiosennych kwiatów wszystkie w najlepszym gatunku. Wspomaga je ostrość pieprzu i dodaje fajną przyprawową nutę.Robi się miło ciekawie i tajemniczo.Całość zamyka i utrwala mieszanka drzewa sandałowego nadając orientalny klimat. Piżmo dodaje przytulenia. Aromat zmienia rozwija się i zmienia. Dla mnie to zapach na chłodne dni. Kobiecy i elegancki.Bardzo trwły. Flakonik z grubego szkła, ze złocisty płynem wartym uwagi. Cena 60-80pln w promocji katalogowej i tak niska za tej klasy perfumy.

sailorcia
sailorcia

Piękne, zmysłowe i otulające. Najlepiej rozwijają się w chłodniejsze dni, jednak późnym latem również urzekają swoim zapachem.

dosik5
dosik5

Jeden z moich ulubionych... elegancki... nie zbyt ostry... ale z pieprzem...:) Ma w sobie przyciągające nuty...nazywam je nutami "które chciałoby się zjeść". Moim zdaniem jest wizytówką Avonu... rozpoznawalny i troszkę orientalny zapach... Idealny na codzień, jeśli lubisz pokazywać, że jesteś kobietą z temperamentem i klasą!

Tomorrow by Avon 3.98 out of 5 based on 68 ratings and 6 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Tomorrow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Tomorrow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomorrow marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomorrow marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Avon Today Lancome Poeme Oriflame M by Marcel Marongiu Christian Dior Dior Addict Guerlain Shalimar Avon Incandessence Avon Extraordinary Avon Surrender Oriflame Enigma Priscilla Presley Indian Summer Christian Dior Dolce Vita Avon Treselle Givenchy Ange ou Demon Avon Little Black Dress Calvin Klein Euphoria Oriflame Amber Elixir Lolita Lempicka Si Lolita Avon Far Away Laura Biagiotti Roma