Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tomorrow Avon dla kobiet

Tomorrow Avon dla kobiet

Tomorrow marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tomorrow został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są paczula, pieprz, malina, brzoskwinia i nagietek; nutami serca są fiołek i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, brazylijskie drzewo różane, białe piżmo i ambra. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label 2005.

Paczula Pieprz Malina Brzoskwinia Nagietek

Fiołek Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Brazylijskie drzewo różane Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tomorrow by Avon.

Tomorrow Recenzje Perfum

Millianna
Millianna

Lubię Today, więc postanowiłam trochę zaznajomić się z jego rodzeństwem.
Tomorrow to kompletnie inna bajka-Today są oczywiste, mocno kwiatowe, słodkawe i gorące, zaś Tomorrow...trochę chłodne, surowe, pełne zagadek i tajemniczości.

Przede wszystkim-nie czuć tu Avonu. Nie ma tu mydła, szamponu, plastiku i wtórnej płaskości. Zamiast tego jest świeżo zerwany, surowy nagietek, pieprz tłuczony zaciekle w moździerzu, paczula i kwiat neroli na mocnej bazie z przykurzonego, aromatycznego drewna. Całość jest pełna temperamentu, ognistej kobiecości, pasuje do obcisłej sukni i rozgrzanego ciała. Przywodzi mi na myśl spacer w śródziemnomorskim lesie, w dzień gorący, wypełniony bursztynowym blaskiem zachodzącego słońca.
Parametry świetne-dobra projekcja i długie godziny trwałości.

Choć Tomorrow osobiście nie mogę nosić, są zbyt pieprzne i temperamentne, to jednak zawsze go będę szanować i polecać. Wśród avonowskich wtórnych mydlin te perfumy są perełką z charakterem, duszą i sercem :)

perfumeholic88
perfumeholic88

Perfumy wydane w 2005r stały się klasykiem tej marki, a ja poznałam je dopiero dziś i mogę powiedzieć, że to naprawdę dobry zapach co u marki Avon zdaża się wyjątkowo rzadko, bo dzisiejsze jej wypusty sa wyjątkowo marne, ale nie Tomorrow. to zapach kobiecy, zwracający uwagę, powiedziałabym, że nawet zmysłowy, otulający i co straszliwie mnie zdziwiło nie ma w nim tej charakterystycznej avonowej nuty, którą czuć w praktycznie każdej kompozycji tej firmy. Tomorrow śmiało mogłoby wypuścić choćby Gucci. Owoce na czele z brzoskwinią, ale nie tą rodem z The One, bo nie ma tu wstrętnej plastikowej wanilii. Ta brzoskwinia jest otulona sandałowcem i ambrą i podbita delikatnymi drzewnymi nutami. Całość niby wydaje się bliskoskórna, ale tak naprawdę ciągnie za sobą ogon na wiele godzin i fascynuje otoczenie i piszę to ja-zdeklarowana przeciwniczka perfumy Avon! Jeśli nie znacie i uważacie jak ja, że Avon robi tylko gnioty to koniecznie sięgnijcie po Tomorrow.

Milenia
Milenia

Tęsknie za nimi od dwóch miesięcy, więc..dobra kupie jeszcze raz,a niech mnie!!!.Są pamiętliwe i w moim sercu zostały po latach.Czasem lubię takie historyczne zapachowe powroty,ciekawe doświadczenie no i sam zapach,do rzeczy...Jest w nich ciepło i magia,nie sposób przejść obojętnie.Naprawdę! Od razu ostrzegam to nie żadna kwietna lolitka,ani wodnisto-cytrusowy podlotek,zdecydowane i dla zdecydowanej.Nie ostre ani krzykliwe,wręcz przeciwnie ciepłe i otulajace,dają długi tren zapachu za sobą,na rodzinne okazje i święta,gdy chcesz zablysnac w taki przyjazny sposób. Z początku czuć dość ciekawe połączenie pieprzu z malina,jednakże brzoskwinia wiedzie tu prym i czuć ją wyraźnie, daje świeżość, słodycz i łagodność, która pięknie gra z kwiatem pomarańczy. Fiołka wiele tu nie uraczylam ,ale pewnie dano go tyle,by mógł strzec elegancji kompozycji,by za słodko nie było. Ciepłe nuty drzewne i podszyta ambra baza pięknie spinaja ten bukiet,tak,że wszystko znajduje się w odpowiednim miejscu i ilości.Prawdziwe mistrzostwo w trylogii TTA AVON i mój ulubieniec. Polecam,gdyż trwałość i kunszt duży, a cena nieadekwatna do tego.

yoan.na
yoan.na

Uwielbiam ten zapach! Poznałam go dosyć dawno i dość szybko go 'wypsikałam'. Po latach postanowiłam do niego wrócić, zwyczajnie za nim tęskniłam :) U mnie najlepiej sprawdza się w chłodniejsze dni, w te gorące może wydawać się nieco zbyt ciężki czy duszący. Wg mnie bardzo dobrze pasuje na jakieś wieczorne wyjście :)

kaktuska01
kaktuska01

Poznałam go dawno temu u mojej ciotki. Leżał na półce w przedpokoju wśród innych perfum. Pamietam, że bardzo mi się spodobał i od tamtego momentu koniecznie chciałam go mieć. Ostatnio postanowiłam wreszcie spełnić marzenie z przed lat.
Po tym czasie nic się nie zmieniło, zapach nadal mi się podoba, ale brak mu tej dawnej magii, nie czaruje mnie tak jak kiedyś.
Prym wiedzie brzoskwinia, to bardzo intensywnie wyczuwalna nuta. Brzoskwini towarzyszy pieprz stanowiący przeciwwagę dla owocowej słodyczy, dodaje pikanterii i nadaje Tomorrow zimowy, przyprawowy charakter. W tle czuć kwiatowe akordy, całość wygładza sandałowiec. Kojarzy mi się z ciepłem, herbatką brzoskwiniową pitą przy kominku po powrocie z zimowej wędrówki. Miło, że znowu mogę poczuć zapach, który kiedyś tak mnie zaczarował.

monika690
monika690

Stałam się posiadaczką flakonika poprzez wymianę. Wzięłam ten zapach tak trochę z ciekawości, tak jest zachwalany i opiewany na różnych forach. I co tu mamy? Ano mamy słodką brzoskwinię, dość mocno wyczuwalną, odrobinę pieprzu, trochę drewna i śladowe ilości paczuli.Z czasem dochodzą nuty kwiatowe i lekko ożywiają całą kompozycję. Zapach nie jest zły, raczej z tych ciepłych na chłodniejsze pory roku, trwałość też niczego sobie. Jednym słowem, polecam miłośniczkom gatunku ;)

Luana
Luana

Chyba dorosłam do tego zapachu. Jeszcze niedawno nie podzielałam zdania koleżanki i nie zachwycał mnie. Teraz przypadkiem zetknąwszy się z nim doceniłam jego piękno. Być może pora roku ma na to wpływ.Polubiłm ją na dobre. W początkowej projekcji paczula z brzoskwinią zdecydowanie wyczuwam.Nadaje świeżą intensywność okraszoną słodyczą. Po chwili dochodzą aromaty białych wiosennych kwiatów wszystkie w najlepszym gatunku. Wspomaga je ostrość pieprzu i dodaje fajną przyprawową nutę.Robi się miło ciekawie i tajemniczo.Całość zamyka i utrwala mieszanka drzewa sandałowego nadając orientalny klimat. Piżmo dodaje przytulenia. Aromat zmienia rozwija się i zmienia. Dla mnie to zapach na chłodne dni. Kobiecy i elegancki.Bardzo trwły. Flakonik z grubego szkła, ze złocisty płynem wartym uwagi. Cena 60-80pln w promocji katalogowej i tak niska za tej klasy perfumy.

sailorcia
sailorcia

Piękne, zmysłowe i otulające. Najlepiej rozwijają się w chłodniejsze dni, jednak późnym latem również urzekają swoim zapachem.

dosik5
dosik5

Jeden z moich ulubionych... elegancki... nie zbyt ostry... ale z pieprzem...:) Ma w sobie przyciągające nuty...nazywam je nutami "które chciałoby się zjeść". Moim zdaniem jest wizytówką Avonu... rozpoznawalny i troszkę orientalny zapach... Idealny na codzień, jeśli lubisz pokazywać, że jesteś kobietą z temperamentem i klasą!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Tomorrow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Tomorrow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tomorrow marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tomorrow marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Today Avon Surrender Avon Extraordinary Lancome Poeme Avon Incandessence Oriflame Mirage Avon Little Black Dress Avon Treselle Avon Far Away Avon Far Away Exotic Oriflame M by Marcel Marongiu Givenchy Organza Oriflame Enigma Guerlain Shalimar Oriflame Amber Elixir Givenchy Ange ou Demon Avon Christian Lacroix Nuit Priscilla Presley Indian Summer Lolita Lempicka Lolita Lempicka Calvin Klein Euphoria