Marki » A » kwiatowe « Grupy

Today Tomorrow Always Together Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Together Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Together Avon dla kobiet Zdjęcia Today Tomorrow Always Together Avon dla kobiet Zdjęcia Today Tomorrow Always Together Avon dla kobiet Zdjęcia

Today Tomorrow Always Together marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Today Tomorrow Always Together został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są białe kwiaty i lilia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Brzoskwinia

Białe kwiaty Lilia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Today Tomorrow Always Together by Avon.

Femme

Today Tomorrow Always Together Recenzje Perfum

Luana
Luana

To druga woda tej serii po Amurze i to też strzał w dziesiątkę. Na początek dojrzała brzoskwinia roztacza swoje aromaty i słodycze. Potem rozwijają się kwiaty, przechdząc z jednej tonacji w inną.Piżmo dodaje jak zawsze otulenia. Razem tworzą całkiem miłe peffumki na letnią porę.Trwalosć do 7 godz.

agatkax2
agatkax2

Ja najbardziej wyczuwam zieloną herbatę której nie ma w opisie;) Delikatny i subtelny zapach, w sam raz na lato.

Beatafm
Beatafm

Mam próbkę i powiem,że zapach jest bardzo ładny, kolejny z serii TTA, który wart jest zainteresowania. Nie potrafię rozdzielić nut, ale jest to moim zdaniem fajna kompozycja na lato: kwiatowo piżmowa. Flakonik taki sam jak cała seria tylko nadruk inny. Może spróbuję większej pojemności?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Today Tomorrow Always Together, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Today Tomorrow Always Together, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Today Tomorrow Always Together marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Today Tomorrow Always Together marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Rare Gold Avon Avon Luck for Her Avon Today Avon Always Yves Rocher Vanille Noire Avon Rare Amethyst Avon Far Away Infinity Lanvin Eclat d’Arpège Mancera Roses Vanille Avon Attraction Hugo Boss Hugo XX Avon Surrender Avon Outspoken by Fergie Elizabeth Arden 5th Avenue Donna Karan DKNY Yves Rocher So Elixir Guerlain Idylle Love Blossom Avon Perceive Oasis Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale Avon Surreal