Marki » A » orientalne « Grupy

Today Tomorrow Always Heart Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Heart Avon dla kobiet

tropikalny

Today Tomorrow Always Heart marki Avon to orientalne perfumy dla kobiet. Today Tomorrow Always Heart został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, karambola i papryka; nutami serca są strelicja i neroli; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i irys.

Mandarynka Karambola Papryka

Strelicja Neroli

Nuty drzewne Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Today Tomorrow Always Heart by Avon.

Today
5th Avenue

Today Tomorrow Always Heart Recenzje Perfum

zorra
zorra

Wypisz, wymaluj dziecko TTA. Ta sama nuta białych kwiatów łączy wszystkie zapachy tej rodziny. Ja czuję tutaj fiołki, wcześniej wspomniany bukiet białych kwiatów, a na samym początku troszkę świeżości cytrusów. Bardzo przyjemnie się je nosi. To mój zapach na co dzień. Polecam do wypróbowania fanom klasyków TTA. Jest dość trwały.

Today Tomorrow Always Heart by Avon 3.11 out of 5 based on 12 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Today Tomorrow Always Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Today Tomorrow Always Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Today Tomorrow Always Heart marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Today Tomorrow Always Heart marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame M by Marcel Marongiu Avon Christian Lacroix Absynthe Yves Rocher Vanille Noire Oriflame Mirage Azzaro Visit for Women Oriflame Eclat Weekend Hugo Boss Deep Red Lolita Lempicka Fleur Defendue Oriflame Amber Elixir Avon Treselle Avon Tomorrow Christian Dior Dolce Vita Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher Fleur de Noel Avon Today Tomorrow Always Gold Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Yves Rocher Moment de Bonheur Banana Republic Rosewood Avon Surreal Naomi Campbell Naomi