Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Today Tomorrow Always Forever Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Forever Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Forever Avon dla kobiet Zdjęcia

Today Tomorrow Always Forever marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Today Tomorrow Always Forever został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, jaśmin i piwonia; nutami serca są kwiat pomarańczy i róża bułgarska; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Różowy pieprz Jaśmin Piwonia

Kwiat pomarańczy Róża bułgarska

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Today Tomorrow Always Forever by Avon.

Today Tomorrow Always Forever Recenzje Perfum

violaa92
violaa92

Całkiem prosty ale przyjemny i łagodny zapach. Za wiele nie da się o nim powiedzieć, zapach nie rozwija się po prostu po paru godzinach całkowicie znika ze skóry czy ubrań. Perfumy niezobowiązujące, leciutkie, nie gryzące się z niczym aczkolwiek nieadekwatne do ceny.

Today Tomorrow Always Forever by Avon 3.83 out of 5 based on 7 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Today Tomorrow Always Forever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Today Tomorrow Always Forever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Today Tomorrow Always Forever marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Today Tomorrow Always Forever marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Cartier Le Baiser Du Dragon Avon Treselle Alexander McQueen My Queen Dior Hypnotic Poison Azzaro Visit for Women Max Mara Max Mara Chopard Madness Calvin Klein Obsession Oriflame M by Marcel Marongiu Yves Rocher Fleur de Noel Gloria Vanderbilt Reverie Isabella Rossellini IsaBella Banana Republic Rosewood Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka La Perla Dark Extacy Oriflame Divine Sensual Yves Rocher Neblina Giorgio Armani Mania Avon Extraordinary Avon Christian Lacroix Absynthe