Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Today Tomorrow Always Diamond Avon dla kobiet

Today Tomorrow Always Diamond Avon dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Today Tomorrow Always Diamond marki Avon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Today Tomorrow Always Diamond został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, hiacynt i stefanotis; nutami serca są narcyz, orchidea i cantedeskia; nutami bazy są wetyweria, piżmo i drzewo różane.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Hiacynt Stefanotis

Narcyz Orchidea Cantedeskia

Wetyweria Piżmo Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Today Tomorrow Always Diamond by Avon.

Today Tomorrow Always Diamond Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Znacie Perceive? Im można wybaczyć wszystko... Trudno je polubić (zwłaszcza, jeśli zna się inne zapachy Avonu), gdyż to one nadały charakterystyczną nutę wielu zapachom tej marki. Nie winię ich za to – winię tych, którzy wcisnęli nutę Perceive do dziesiątek innych perfum, niszcząc geniusz Christophera… Perceive były pierwsze i w nich ta dziwna wstawka absolutnie mi nie przeszkadza! Nuta szamponowo-odżywkowa w Perceive została zręcznie wpleciona w pieprz i chłodne kwiaty. W TTA Diamonds, również mamy szampon, jednak jest to już któraś pozycja z kolei, która ma w sobie tę nutę - w dodatku źle zaaranżowaną. Są zielone, interesujące hiacynty, jest krystaliczno-wodny akord przewodni połowy zapachów Avonu, jest też pieniący się szampon. Nie ma finezji, nie ma oryginalności, nie ma parametrów.

Ale dobra - przecież pachną, czemu się znowu czepiam? Niech pachną - komplement by ode mnie zgarnęły, jednak co z tego, jeśli wrzuciłbym je do brudnego wora z napisem Avon? "Ooo, ładnie pachniesz.. czekaj, czekaj, nie mów co to, nie mów.. chwila.. chwilka.. już zaraz.. tak! To na pewno coś od Avonu - tylko nie wiem co, bo prawie wszystko pachnie tak samo".

Jest też nuta spoconej pachy, której zapach został zatuszowany antyperspirantem. Miodzio <3 Jedyna spocona pacha, którą mogę wąchać, to ta z Perceive. Ewentualnie moja.
:D

Luana
Luana

Miałam te perfumy i bardzo je lubiłam .Zuzyłam parę flakonów , potem zniknęły. Miały w sobie taką orginalną świezość połączoną z jakimś swoistym lodowym chłodem. Tonacje kwiatowe idealnie się mieszały i przechodziły. Stale mnie zaskakiwały. Jak parę dni ich nie używałam to miałam wrażenie,że są inne. Choc lubię zmieniać zapachy, do nich wróciłabym napewno.No i ten flakonik w moim ulubionym kolorze, który zwrócił moją uwagę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Today Tomorrow Always Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Today Tomorrow Always Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Today Tomorrow Always Diamond marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Today Tomorrow Always Diamond marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Bobbi Brown Almost Bare Gap So Pink Sarah Jessica Parker Dawn Max Factor Le Jardin Tova Beverly Hills Tova Nights Ayala Moriel Fetish Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum mark. mark Earth Orlane Autour du Muguet Creed Aubepine Acacia Lanvin Eclat d`Arpege