Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Today Avon dla kobiet

Today Avon dla kobiet

tuberozowy
Today Avon dla kobiet Zdjęcia Today Avon dla kobiet Zdjęcia

Today marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Today został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kaktus, frezja i stefanotis; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, hibiskus, strelicja i budleja; nutami bazy są piżmo, cedr, nuty drzewne, róża i nuty wodne. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Private Label 2005.

Kaktus Frezja Stefanotis

Tuberoza Kwiat pomarańczy Hibiskus Strelicja Budleja

Piżmo Cedr Nuty drzewne Róża Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Today by Avon.

Today Tomorrow Always Heart
Intelligence & Fantasy

Today Recenzje Perfum

tamara10
tamara10

-Today z Trylogii ..jeden z najlepszych zapachow Avon ,trwalosc jak najbardziej ok,zapach daje z siebie chlodny powiew skrecajac w podobne Rare Pearls lecz uwaga !jest bardziej swiezszy ,wyczuwalna frezja przechodzaca w winogrona.., wystarcza 2 psiki by kazdy czul go.. czyli oplaca sie go kupic ..

Millianna
Millianna

Dla mnie Today jest esencją ciepła, wiosny, kwiatowego bogactwa ze szlachetnymi dodatkami. Mnóstwo tutaj odurzającego, mocnego, wibrującego jaśminu, łagodnej, lecz wyrazistej frezji. I akacji. Ja tutaj czuję przede wszystkim akację-taką jaką się czuje w czerwcowe, gorące dni, kiedy jadę sobie rowerem, a na poboczach rosną te drzewa. Białe kwiaty pełne słodkiego, narkotycznego dla mnie wręcz, zapachu. Poza tym wyczuwam balsamiczny cedr i otulające piżmo-bez tej mieszanki powyższe nuty kwiatowe nie byłyby tak mocne, charakterne-tej duet świetnie podkreśla i nadaje charakteru całości. Do tego w tle czai się troszkę róży, bardzo łagodnej, niemal niewidocznej. Ale jest.
Dla mnie jest cudownym dodatkiem na każdą porę roku-do kobiecej sukienki, lekkiej, zwiewnej bluzki, czarnego płaszcza. W ciepłe dni wpisuje się w słońce, ciepło i optymizm, bujną przyrodę, zaś jesienią i zimą otula kwiatowym bogactwem, ociepla.

Jednak bajka nie ma do końca takiego happy endu-mam wrażenie, że z biegiem lat Today stracił na jakości i za bardzo tam się wdarła ta charakterystyczna, mydlana nuta Avonu. Choć nadal jest jednym z piękniejszych zapachów tego katalogu, choć nadal jest dla mnie majową/czerwcową wiosną, to jednak z każdą kolejną buteleczką wdziera się tam coraz więcej gorzkiego mydła.
Mimo to nadal lubię Today, nadal jest dla mnie zapachem pięknym, kwiatowym i kobiecym. Może to przez sentyment, fakt, że jak byłam dzieciakiem, to sukienka mojej Mamy pachniała Today, fakt, że Today to moje pierwsze dorosłe perfumy, które nie były mdłą i spokojną wodą perfumowaną, a prawdziwymi, mocnymi perfumami, które czuć z daleka i przez długie, długie godziny.

avonik7
avonik7

Jak dla mnie jeden z najlepszych zapachów Avonu. Często do niego wracam. Mocny i jak na Avon długotrwały.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Jak na Avon to jestem pełna podziwu :)
Ciepły,otulający i trwały.Dla niektórych może i za ciężki.
Chłopak kiedyś powiedział,że pachnę jak piekarnia (w której obecnie pracowałam).Może twórcy zapomnieli wspomnieć w składzie o bułkach? :D

abelha
abelha

Testuję z próbki i zapach kompletnie do mnie nie przemawia. Na mojej skórze wyszedł jakiś mizerny owoc, kwiatków prawie nie czuję. Może na innych zapach pachnie lepiej, na mnie w ogóle nie lezy. Trochę przypomina mi Jadore.

chjena
chjena

Są takie dni, gdy potrzebuję zapachu nieskomplikowanego, nieprzyciągającego większej uwagi, bezpiecznego. Avon Today te wymogi spełnia - jest codziennym, kwiatowym przyjemniakiem ze sporą klasą. Występujące tu kwiecie ma kremowe podłoże, za które odpowiedzialna jest gumowa tuberoza i umiejętne połączenie piżma z nutami drzewnymi. Troszkę kaktusa wrzucono tu dla odświeżenia, co by nie zadusić nosiciela przyciężką wonią białych kwiatów.

Właściwie z powodzeniem można nosić Today zarówno w tygodniu, jak i na większe okazje, bo jest na tyle uniwersalny (choć nie nudny!), że jego obecność nigdy nie będzie odebrana jako faux pas. Takie perfumy jak Today to argument koronny w walce z podróbkami: skoro zapachy takie jak ten kosztują przysłowiowe grosze, to naprawdę nie rozumiem noszenia czegoś, co tylko udaje oryginał. Bo oryginały nie muszą być drogie.

Amelia32
Amelia32

Klasyk Avonu i do tego pomimo upływu lat, wciąż ma klasę!
Czysto kwiatowa kompozycja z którą być może, nie łatwo się tak od samego początku zaprzyjaźnić,jednak z czasem nabiera swoistej wytworności.Jest przepięknym "kwieciuchem" i chwałą mu za to ,bo takie zapachy też potrzebują swojej niszy a jest ich już coraz mniej na rynku perfumeryjnym.Jako fanka absolutna dusznej tuberozy i kwiatu pomarańczy nie mogłam się nie zakochać.Są jakby lekko kwaśne,jak wytrawne białe wino Savignone ale jednocześnie cierpkie jak zielone świeże kiście winogron.O dziwo w trakcie noszenia,na mojej skórze zaczynają się osładzać i wtedy mój zmysł powonienia jest w siódmym niebie.Zaczynam w nich wyczuwać kombo moich dawnych ulubieńców czyli-Juicy Couture -Couture Couture z domieszką świetnej i niestety już niedostępnej wody z Oriflame -Lucia-ach cóż to było za cudo.I w takim stanie upojenia trwam sobie z moim Today tak prawie cały dzień.Dobrze mi z tym zapachem kwiaciarni.Ale to ekskluzywna kwiaciarnia na Szlacheckim Dworze-Nazywam Today przekornie zapachem uwodzicielskiej Telimeny :)
Projekcja jak na kwiaciarnię przystało,może odurzać.Trwałość zaś wzmocniona balsamem z tej samej linii,pozwala się rozkoszować Today przez cały dzień.Ja serdecznie polecam.Sama musiałam do nich troszkę dorosnąć.Ale teraz dobrze mi z nimi i doceniam jak dobre wino z upływem czasu.
Obalam też mit,że katalogowe zapachy to samo zło.Ja na nich wyrastałam i cieszę się,że takie perełki wciąż są w Avonie dostępne :)

themattsky
themattsky

Jedno ze szczytowych osiągnięć Avonu. Chyba tylko Extraordinary z damskich zapachów mieli na tak wysokim poziomie. Klasa.

veryrude
veryrude

Krótko: tak pachnie duszna kwiaciarnia.

Niby fajnie, ale taki zapach może się bardzo szybko znudzić. Nie rozwija się na skórze, może drażnić przez swoją intensywność. Dodatkowo mój egzemplarz, po około 2,5 roku zaczął dziwnie zmieniać zapach, w kierunku alkoholowym. Padają tu opinie, że to zapach raczej dla starszej kobiety, a mnie najbardziej podobał się na początku studiów. Teraz raczej po niego nie sięgam. Podobny do Elie Saab La Perfum, tylko te drugie są zdecydowanie szlachetniejsze.

china_doll
china_doll

Jeśli chcecie kupić DOBRE perfumy Avonu to polecam zainwestować w Today. Nie jest to typowy wytwór tej marki z serii ,, bardziej pospolicie i nijako być nie może". Te perfumy są inne.
Jest to upojny i bardzo ciepły kwiatowy bukiet. Kwiatów jest tam cała masa, nie potrafię dokładnie wyodrębnić jakich, ale całość przywodzi na myśl zapach jaśminu i rozgrzanego słońcem powietrza. Zapach nie jest rozwodniony, nie posiada także paskudnej Avonowej nutki.
Kolejną jego zaletą jest przyzwoita trwałość i projekcja, co u Avonu nie zdarza się zbyt często.

Nie każdemu się spodobają, są bardzo klasyczne, mocno kwiatowe, jednak myślę, że warto chociaż je poznać, dać im szansę bez uprzedzeń do marki, bo naprawdę mogą się spodobać.
Najbardziej polecam na ciepłe dni wiosenne i letnie.

Jedne z niewielu perfum Avonu wyróżniających się na tle innych i jedne z niewielu tej marki, które są warte swojej ceny.
Może to dlatego, że powstały już trochę lat temu...

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Większość perfum z Avonu ma w sobie coś takiego, co od razu wyróżnia je od innych. Ten produkt odcina się od avonowskich oklepanych zapaszków, z którymi można się wszędzie zetknąć. Całe szczęście! Today jest jak ciepły, czerwcowy wiatr, który niesie za sobą aromat cudownych jaśminów i akacji. Zapach jest nad wyraz trwały i intensywny, potrafi utrzymać się przy mojej skórze przez nawet 8 godzin, co również wyróżnia go od innych zapachów Avonu. Today to klasyk, który spodoba się zawrówno 20-latce, jak i 50-latce. Dla fanów białych kwiatów i zdecydowanych zapachów.

Luana
Luana

Todey od lat używam i z każdym kolejnym flakonikiem odkrywam go na nowo. To zapach dla kobiety zdecydowanej, wiedzącej czego chce i nie lękającej się wyzwań inie znoszącej bezczynności. Na otwarciu zdecydowanie wyczuwam jaśmin, chociaż nie ma go w składzie.Miłe to wejście w wisenny ogród pozostaje do końca. Po chwili dochodzą tony frezji z kwiatem pomarańczy wzmocnine tuberozą. Te kwiaty dominują, pozostałe uzupełniają i zmieniają co jakiś czas tony. Hibiskus okrasza miodowa słodyczą,lekką i przymilną. Tłem do tych kwiatowych aromatów jest las cedrowy ze świezymi akordami wody i przyskórnym pizmem.Zapach sprawia wrażenie droższego niż jest.Piękny złocisty płyn zamknięty w klasycznym ciężkim flakionie. Co prawda nie kompomuje się do noszenia w torebce, ale nie widzę potrzeby. Trwalość jest bardzo dobra do 8 godz utrzymuje się na skórze, na ubraniech dłużej. Jest bardzo wydajny, gdy się przesadzi może być nieco duszący.

Marimeko
Marimeko

Today to kwiatowe uderzenie-wchodzisz do kwiaciarni i czujesz mocny zapach kwiatów,taki jest Today.Mocne,z lekka duszące ale też świeże kwiaty,zapach wiosenny,radości,może się podobać,mnie szybko znudził,wolę głębsze zapachy.

Beata Maria
Beata Maria

Today w swoim czasie bardzo mi się spodobał i nosiłam go z upodobaniem. Dosyć intensywny, kwiatowy ale nie duszący. Owszem, pozostawiał tren ale średnio mocny.To taka propozycja która wzbudza dyskusje a to świadczy o tym, że nie jest obojetny, albo się go kocha albo nienawidzi. Elegancki zapach zamknięty w dobrym, ciężkim flakonie przeznaczonym do stania na toaletce. Nie nosi się go w torbie bo po co- pachnie wystarczająco długo a elegantka ma mała torebeczkę. Nie bez przyczyny Today został w 2005r zwycięzcą nagrody. Warto go poznać.

kaktuska01
kaktuska01

Długo ''czaiłam'' sie na jakiś zapach z avonowskiej Trylogii, głównie na orientalne Tomorrow. Jednakże akurat w promocji pojawil sie Today (50 ml) w zestawie z balsamem o tym samym zapachu więc nie można było zmarnować okazji ;) I tak na mojej półce pojawił sie Today . Poczatkowo po pierwszym niuchnięciu stwierdziłam ze jest to zapach dosć poważny i nie spodobał mi sie .. . No i jeszcze te kwiaty. . Ale po czasie przyzwyczaiłam sie do niego i bardzo go lubie i to za jego "powagę'' która początkowo mnie zniechęciła. Na mnie wcale nie jest przesadnie wyczuwalny i napewno nie duszacy . Trwalosc srednia a szkoda. . Myslam ze bedzie lepiej. Mimo wszystko polecam miłośniczkom kwiatkow, które przesadnie nie emanuja slodycza;) Flakon ciężki nie nadający sie do podróży w torbie ale za to na półce elegancko sie prezentuje.
Edytuję: Po prawie roku użytkowania znalazłam banalne, choć w mojej opinii trafne określenie dla tego zapachu- "kwiatowe mydło ". Owe mydło czasem bywa ostre i trudne a towarzyszą mu kwiaty. Są to kwiaty wczesno wiosennne, świeże, budzące się do życia, pełne gracji, dobrze skomponowane i pozbawione infantylnych, '' nastolatkowych'' nut. Jednostajne. To zapach dla kobiety, a nie młodej, nie świadomej siebie nastolatki. Po prostu udany.

Tabita
Tabita

Wiosna zamknięta w grubym szkle. Zapach trwały, promienny, czarujący jak dziewczęcy uśmiech. Kompozycja krystaliczna, słodka, przede wszystkim kwiatowo wodna.Mało ewoluuje ale utrzymuje się długo nawet na biżuterii noszonej po użyciu perfum. Trudno wyczuć poszczególne nuty. Dla mnie jest to soczysta akacja spryskana deszczem. Dla kobiet które chcą się odmłodzić.

hedera_helix
hedera_helix

Kilka lat temu nie podobał mi się ten zapach. Uważałam, że jest nudny, za bardzo kwiatowy, męczący i nic w nim nie ma specjalnego.

Obecnie uwielbiam ten zapach, bardzo ładnie pachnie frezją i jaśminem Duży plus za trwałość-do 12 godzin, a cena nie jest wygórowana. Dostaje za niego komplementy i przez cały dzień czuję jak na mojej skórze wibrują te piękne nuty zapachowe.

Zdecydowanie na dzień. Raczej dla kobiet powyżej 25 lat. Jakoś nie pasuja mi dla młodszych osób.

anusia997
anusia997

Kaktusowy ogród. Ja tu czuję kaktusa a właściwie mnóstwo kaktusa w otoczeniu kwiatów nie jestem pewna czy aby frezja? Frezję lubię solo a z kaktusem hmm... cięzko mi być w tym zapachu nawet na nadgarstku. Bardzo charakterystyczny, rozpoznam go zawsze bezbłędnie i do niczego nie podobny. Raczej wolę jak pachną nim starsze panie.

Koko55
Koko55

Cudowny zapach na każdą porę roku.Mocny,ciężki i trwały.
Jeden z ulubionych moich zapachów. Zapach pasujący do brunetki, oczywiście eleganckiej i z mocnym makijażem.
Zapach dla pań troszkę starszych.

dosik5
dosik5

Nie mój typ. Taki trochę staroświecki... zapach tanizny... Spodziewałam się czegoś lepszego... Dałam flakon kuzynce... nawet nie wiem czy używa...

Ala_9
Ala_9

Zapach klasyczny, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Pasuje kobietom, nie dziewczętom. Dość cięzki, bardzo intensywny, dla mnie - jaśminowy, choć nie ma go w składzie. Myślę, że mógłby pasować do kobiety w futrze w sylwestrową noc:) Po całym dniu noszenia ma tendencje do świdrowania w nosie, niestety. Zdecydowanie wolę Tommorow tej samej firmy, Today jest dla mnie zbyt kwiatowy. Ale lubię.
Trwałość na piątkę z plusem.
Flakon bez zachwytu, ot klasyka.

amanda
amanda

Trwałość , to jego duża zaleta jak na zapachy avonowskie.
Jest również intensywny tak , że w zupełności wystarczy nawet jeden psik , wtedy nie zadusi i roztacza się łagodniej .
Parę lat temu nawet bardzo mi się podobał , teraz co prawda trochę się już znudził i zapał do perfumowania się nim zdecydowanie ostygł , wydaje mi się teraz zbyt przytłaczający za intensywny bukiet kwiatów , które na dłuższą metę po prostu mnie męczą.

joakam7
joakam7

Ciężki i duszący zapach, jak dla mnie pachnie syntetycznie. Wydaje mi się, że jest to zapach dla starszej pani.
Trwały nawet bardzo ale mnie przeszkadzał.

oksytocyna
oksytocyna

Zdecydowanie NIE dla słabych żołądków.
Dzień, w którym go testowałam, cały wypełniony był mdlącą frezją i pragnieniem jak najszybszego powrotu do domu, by go z siebie zmyć. Niestety, czułam go jeszcze następnego dnia, a wcale nie wylałam na siebie pół butelki :(( Najgorsze było to, jaki on jest złośliwy - nie da się nawet do niego przyzwyczaić. W pracy, gdy wracałam po przerwie do niewielkiego pomieszczenia, w którym siedziałam, on tam ciągle był i wypełniał cały pokój. To był najgorszy koszmar związany z perfumami jaki można sobie wyobrazić - wstydzić się, że się tak pachnie...

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Kolejny zapach w mojej kolekcji, ktory zostal zakupiony w ciemno.
Metka cenowa nie sugerowala zapachu, ktory powinien powalic na kolana, ale wielokrotnie w zyciu sie juz przekonalam, ze nie tylko obrzydliwie drogie zapachy sa w stanie odebrac dech w pozytywnym tego slowa zanczeniu.
Today jest zapachem bogatym, ktory postawilabym na rowni z Michael Kors EDP lub Fragile Jean Paul Gaultier EDT. I nie chodzi mi o wyrazna, intensywna nute tuberozy, bo jej tu wcale nie ma, ale o bogaty zapach jasminu w zestawnieniu z pozostalymi nutami kwiatow, ktore sprawiaja, ze skropiwszy sie tym zapachem czuje sie jak gwiazda filmowa na czerwonym dywanie; piekna, pewna siebie i elegancka.
Nuty drzewne i pizmo sa doskonala baza dla Today, a sam zapach, zdjae sie miec swietne notowania na Wizazu co wcale mnie nie dziwi.
Trwaly (okolo 5-6 godzin), piekny, taki wlasciwie nie pasujacy do Avonowskiej gamy zapachow delikatnych, ulotnych, pospolitych i malo trwalych.
Wedlug mnie, zapach idealny na wiosne; do pracy bedzie jak znalazl, swietnie sprawdzi sie rowniez na rodzinnym spotkaniu.
Zdecydowanie zalecam sprobowanie, zanim zdecydujecie w sposob stereotypowy, ze zapach za przyslowiowe grosze niczym nie bedzie w stanie was zaskoczyc.
Mnie zaskoczyl i na stale zagoscil w mojej perfumowej garderobie.
Chetnie do niego wroce przyszla wiosna.

Today by Avon 3.56 out of 5 based on 94 ratings and 25 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Today, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Today, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Today marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Today marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Tomorrow Yves Rocher Vanille Noire Avon Rare Pearls Lancome Poeme Givenchy Organza Avon Little Black Dress Avon Far Away Guerlain Shalimar Parfum Initial Oriflame Mirage Avon Treselle Calvin Klein Eternity Lancome Tresor Midnight Rose Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Voile d'Ambre Lolita Lempicka Si Lolita Avon Incandessence Elizabeth Arden 5th Avenue Prada Prada Candy Avon Passion Dance Yves Rocher Comme une Evidence