Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Surreal Garden Avon dla kobiet

Surreal Garden Avon dla kobiet

Surreal Garden Avon dla kobiet Zdjęcia

Surreal Garden marki Avon to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Surreal Garden został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są frezja, lima, zielone liście i groszek; nutami serca są jaśmin, cestrum nocturnum, gardenia, hiacynt i lilia wodna; nutami bazy są paczula, wetyweria i piżmo.

Frezja Lima Zielone liście Groszek

Jaśmin Cestrum nocturnum Gardenia Hiacynt Lilia wodna

Paczula Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Surreal Garden by Avon.

Surreal Garden Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Surreal Garden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Surreal Garden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Surreal Garden marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Surreal Garden marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Precious Heart Bobbi Brown Almost Bare Lollia Breathe Zara Flor de Azahar Floris Night Scented Jasmine Guerlain Liu Nicolas Danila Amerindian Gardens Smell Bent Little Miss Panda Ayala Moriel Viola Rasasi Ruh Al Teeb IKKS Ikks Woman Jeanne Arthes Cotton Club Women