Marki » A » kwiatowe « Grupy

Surreal Avon dla kobiet

Surreal Avon dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 17

Surreal Avon dla kobiet Zdjęcia

Surreal marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Surreal został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Nutami głowy są liść maliny, czerwona porzeczka i tuberoza; nutami serca są wiciokrzew, magnolia, orchidea i gardenia tahitańska; nutami bazy są ambra, piżmo, paczula i fasolka tonka.

Liść maliny Czerwona porzeczka Tuberoza

Wiciokrzew Magnolia Orchidea Gardenia tahitańska

Ambra Piżmo Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Surreal by Avon.

Clemency

Surreal Recenzje Perfum

mylengrave
mylengrave

Powiedziałabym, że jest zaskakująco podobny do zapachu Wink, nawet opakowanie ma podobne kolory... Cóż, mnie się ten zapach podoba, jest wesoły, zupełnie niepoważny. Chociaż, przyznaję, że po jakimś czasie ma prawo się znudzić, ponieważ zaczyna lekko męczyć, może tą swoją cukierkowatością? Wydaje się, że idealnie pasuje do nastolatki, ale moim skromnym zdaniem to kobiety dorosłej jak najbardziej również.

Trwałość może pozostawiać wiele do życzenia, bardzo szybko przestawałam go czuć, a na mojej skórze perfumy trzymają się wyjątkowo długo, tak więc to zapewne wina składu.

Savanoja
Savanoja

Udało mi się wejść w posiadanie tej ślicznej flaszeczki, więc skrobnę słówko o zawartości ;)
Otwarcie jest kwaśne, wg mnie dominuje porzeczka, bardzo zgrabnie zmiksowana z gęstą tuberozą. Efekt jest niesamowity, nazwa "Surreal" jest tu bardzo adekwatna. Te perfumy są zaskakujące w każdym momencie swojego rozwoju, bardzo niepowtarzalne, a zarazem noszalne, lekkie, dzienne, dodające energii. Troszkę kwaśne, troszkę cierpkie, po gruntownym ułożeniu wychodzi łagodna ambrowa baza, ale nie dominująca, nie dusząca kompozycji. I o dziwo (na szczęście) nie odnajduję tej paskudnej, "Avonowej nuty".
Chwilami odnajduję lekkie podobieństwo do Clemency H&G, ale im jednak nie dorastają do pięt. W Clemency wyraźnie czuć lipę, mleko i skórę, w Surreal odnajduję jedynie podobny klimat.
Szkoda, że już nie są produkowane.

blacksmokey
blacksmokey

Szkoda, że ten zapach został wycofany. Był szczególny. Kojarzył mi się z lasem, krainą wróżek i elfów. O, taki zapach elfa właśnie. Przepiękny, bardzo trwały. Słodki, ciepły, a jednak z lekko cierpką i orzeźwiającą nutą daleko w tle. Uwielbiałam ten piękny, dwukolorowy flakon.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Surreal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Surreal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Surreal marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Surreal marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Avon Extraordinary Avon Outspoken by Fergie Naomi Campbell Naomi Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon Tomorrow Prada Prada Candy Alfred Dunhill Desire for a Woman Giorgio Armani Mania Nina Ricci Love in Paris Elizabeth Arden 5th Avenue Chopard Madness Avon Always Yves Rocher Vanille Noire Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Idole d`Armani Avon Far Away Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lanvin Oxygene Avon Today Tomorrow Always In Love