Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Soft Musk Avon dla kobiet

Soft Musk Avon dla kobiet

Soft Musk marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Soft Musk został wydany w latach 1980's. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, róża, przyprawy i wanilia.

Piżmo Jaśmin Róża Przyprawy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soft Musk by Avon.

White Musk

Soft Musk Recenzje Perfum

TakaAnia
TakaAnia

Jeden z moich ulubionych "piżmaków". Kocham piżmo a to jedna z jego najprzyjemniejszych odsłon. Zapach kupiłam w ciemno na allegro - niestety nie jest już produkowany, a szkoda bo mój flakon już się skończył, a chętnie bym go jeszcze nabyła. Dla mnie to zapach jesienno-zimowy, ciepły, mięciutki sweterek na chłonniejsze dni. Bardzo kobiecy, uwodzicielski, otulający, pięknie się rozwija ukazując kolejne poziomy słodyczy i ciepła. To dla mnie kwintesencja wielowymiarowego, ciepłego i słodkiego zapachu pełnego wdzięku, bez krztyny goryczy, sztuczności i wszechobecnej w zapachach avonu irytującej nuty nijakich, syntetycznych "kwiatków". Dla mnie to małe cudo na miarę klasyki. To nie jest zapach dla każdego, ale fanki piżma powinny być ukontentowane.

Marimeko
Marimeko

Zakupiłam w ciemno na allegro (w polskich katalogach Avon go nie ma) bo kusiła mnie ponoć ciepła woń wanilii i co? zapach typu Chanel 5,duszący,babciny,kojarzący się z paniami +50 i więcej...dla mnie koszmarek i takiej właśnie pani podarowałam,nie mój typ.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Soft Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Soft Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soft Musk marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soft Musk marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Madonna Truth or Dare Mauboussin Histoire d`Eau Guerlain Mahora Moschino Toujours Glamour Avon Surrender Yves Rocher Nature Millenaire Christian Dior Poison Slava Zaitsev Maroussia Teo Cabanel Alahine Banana Republic Rosewood Avon Far Away Exotic Giorgio Armani Mania Avon Extraordinary Chopard Madness Annayake Miyako Jesus Del Pozo Ambar Alexander McQueen My Queen Parfum d`Empire Cuir Ottoman Avon Wink