Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Simple Elements Warm Sunshine Avon dla kobiet

Simple Elements Warm Sunshine Avon dla kobiet

Simple Elements Warm Sunshine marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna, grejpfrut i petitgrain; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i konwalia; nutami bazy są cedr teksański, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Grejpfrut Petitgrain

Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia

Cedr teksański Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simple Elements Warm Sunshine by Avon.

Simple Elements Warm Sunshine Recenzje Perfum

ana 1982
ana 1982

uwielbiam go choc nie moge nigdzie go znalezć, mój mąz nie mógł oderwać nosa odemnie wodzi za nos dosłownie,tęsknie za tym zapachem.Kupiłam setki perfum ale tego zapachu nie znalazłam.Jest rewelacyjny niepowtarzalny.chce go miec i nigdy nie zmienie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Simple Elements Warm Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Simple Elements Warm Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simple Elements Warm Sunshine marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simple Elements Warm Sunshine marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Tom Ford Velvet Orchid M. Micallef Gaiac Giorgio Armani Armani Mania Guerlain Insolence Donna Karan Essence Wenge Cacharel Noa Perle Etro Etra Etro Givenchy Very Irresistible Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Serge Lutens Santal Majuscule Lancome Poeme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Gucci Gucci pour Homme Guerlain Shalimar Parfum Initial Zara Zara Homme NIght The Body Shop Aztique ScentStory 24 Zara Zara Vanilla Wood