Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Simple Elements Warm Sunshine Avon dla kobiet

Simple Elements Warm Sunshine Avon dla kobiet

Simple Elements Warm Sunshine marki Avon to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna, grejpfrut i petitgrain; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i konwalia; nutami bazy są cedr teksański, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Grejpfrut Petitgrain

Kwiat pomarańczy Jaśmin Konwalia

Cedr teksański Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Simple Elements Warm Sunshine by Avon.

Simple Elements Warm Sunshine Recenzje Perfum

ana 1982
ana 1982

uwielbiam go choc nie moge nigdzie go znalezć, mój mąz nie mógł oderwać nosa odemnie wodzi za nos dosłownie,tęsknie za tym zapachem.Kupiłam setki perfum ale tego zapachu nie znalazłam.Jest rewelacyjny niepowtarzalny.chce go miec i nigdy nie zmienie.

Simple Elements Warm Sunshine by Avon 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Simple Elements Warm Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Simple Elements Warm Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Simple Elements Warm Sunshine marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Simple Elements Warm Sunshine marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Guess Guess Man L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Shu Uemura Fleur de Source Frederic Malle Cologne Bigarade Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Floris Special 127 Parfums Bleu Blue Stratos La Bouquetiere La Coquette