Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Signature Avon dla mężczyzn

Signature Avon dla mężczyzn

Mam: 5 Miałem: 6

Signature marki Avon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Signature został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i zielone jabłko; nutami serca są bambus i imbir; nutami bazy są cedr, drzewo tekowe i paczula.

Grejpfrut Zielone Jabłko

Bambus Imbir

Cedr Drzewo tekowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by Avon.

Cafe Black Label
Possess Man

Signature Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Eleganckie odświeżenie.
Singature, to bardzo energetyczny zapach, który mimo swojej prostoty i świetlistości, nie drapie w nosie i nie zmusza do przywdziania czarnych szat, symbolizujących rozpacz nad mierną jakością składników.
Piękne jabłko, na początku dojrzałe, twarde, zielone. Później czerwone i miękkie, a następnie lekko podpieczone. Bardzo podoba mi się ta jabłkowa wycieczka, jest przyjemnie i "jakoś". Avon wyczarował coś bardzo urokliwego - na tyle urokliwego, że będąc pod wpływem czaru pożądam własnej flaszki. Jabłko stanowi trzon kompozycji, do tego trochę cytrusów i syntetycznej żywiczności. Najlepsza męska kompozycja Avonu z dotychczas wąchanych, na tyle dobra, że wskakuje na moją listę chciejstw. Siła Signature polega na wykluczeniu pewnego składnika - geranium. Połączenie tych dwóch składników jest monolityczne i wszędzie takie same. O ile duet róży i paczuli w wielu kompozycjach pachnie inaczej, o tyle apple & geranium pachnie wszędzie i zawsze tak samo, siejąc spustoszenie w nowoczesnych, męskich kompozycjach (głownie paprociowych).

Pięć godzin trwałości, przy średniej projekcji – jest dobrze.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Jedna z moich ulubionych wód Avon, fajnie musująca akordami jabłka bambusu i drewna cedru. Na skórze pachnie do 6 godzin, nie jest to zapach intensywny i dlatego niektórzy narzekają, że go nie czuć. Jeden z tych zapachów, za który lubi się tę właśnie markę :-) Kopią tego zapachu jest Cafe Black Label z 2010 r

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Moja trauma olfaktoryczna :( Nigdy nie przepadałam za jabłkowymi nutami w perfumach, ale to jabłko w męskim wydaniu jest po prostu straszne. Już dawno nic mnie tak nie odrzuciło...

Signature by Avon 3.42 out of 5 based on 14 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Oriflame Architect Oriflame Sir Avebury Lalique Lalique White Frederic Malle French Lover Yves Rocher Ambre Noir Calvin Klein Eternity For Men Prada Infusion d`Homme Thierry Mugler A*Men Azzaro Visit For Men Viktor&Rolf Spicebomb Calvin Klein Obsession for Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Bvlgari Aqva Pour Homme L`Artisan Parfumeur Tea for Two Serge Lutens Ambre Sultan Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Ted Lapidus Black Soul Adidas Born Original for Him Avon Elite Gentleman Untailored