Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Secret Fantasy Avon dla kobiet

Secret Fantasy Avon dla kobiet

Secret Fantasy Avon dla kobiet Zdjęcia Secret Fantasy Avon dla kobiet Zdjęcia

Secret Fantasy marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Secret Fantasy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jabłko, truskawka, nuty wodne i ananas; nutami serca są jaśmin, bez i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Jabłko Truskawka Nuty wodne Ananas

Jaśmin Bez Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Fantasy by Avon.

London Queen
Fantasy

Secret Fantasy Recenzje Perfum

rudarudaruda
rudarudaruda

Przesłodkie perfumy dla 'słodkiej' dziewczyny. Ta, która lubi słodkie zapachy będzie wręcz zachwycona ;) Ja osobiście je kocham ;)

black.side
black.side

słodki, intensywny. ciekawa pozycja dla nastolatek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Secret Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Secret Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Fantasy marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Fantasy marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Wink Avon Outspoken Intense by Fergie Paris Hilton Paris Hilton Britney Spears Midnight Fantasy Avon True Glow Nightfall Avon True Glow Jean Paul Gaultier Classique Intense Sarantis C-Thru Emerald Elizabeth Arden Sunflowers Avon Summer White Jimmy Choo Flash Avon Little White Dress Yves Rocher Lilas Mauve Avon Rare Pearls Roberto Cavalli Acqua Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Avon Perceive Avon Today Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Jean Paul Gaultier Classique