Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Secret Fantasy Avon dla kobiet

Secret Fantasy Avon dla kobiet

Secret Fantasy Avon dla kobiet Zdjęcia Secret Fantasy Avon dla kobiet Zdjęcia

Secret Fantasy marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Secret Fantasy został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jabłko, truskawka, nuty wodne i ananas; nutami serca są jaśmin, bez i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Jabłko Truskawka Nuty wodne Ananas

Jaśmin Bez Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Fantasy by Avon.

London Queen

Secret Fantasy Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Słodziutki, przyjemny zapach na niezobowiązujące okazje. Wyczuwam w nim dużo owoców, przede wszystkim maliny, truskawki i inne tym podobne. Do tego pewna męska nutka, żeby nie było zbyt mdło – zapewne cedr lub wetyweria. Są też i białe kwiaty w niewielkiej ilości. Zapach jest tak uroczy, że po prostu nie da się go nie lubić! Chętnie noszę go na jesienne wieczory, by poprawić sobie humor. Bardzo żałuję jedynie, że zapach wyrywa się ode mnie już po dwóch godzinach i nie chce ze mną zostać…

W zasadzie oba te zapachy wraz z niebieskim flankerem mają podobny charakter – dla młodej, uroczej, słodkiej dziewczyny. Są słodkie, ale nie na tyle, by bolała po nich głowa. Mają w sobie męski pierwiastek, no i oczywiście niestety nie grzeszą trwałością. Mimo to lubię je, za sam charakter zapachu.

rudarudaruda
rudarudaruda

Przesłodkie perfumy dla 'słodkiej' dziewczyny. Ta, która lubi słodkie zapachy będzie wręcz zachwycona ;) Ja osobiście je kocham ;)

black.side
black.side

słodki, intensywny. ciekawa pozycja dla nastolatek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Secret Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Secret Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Fantasy marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Fantasy marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Beyonce Heat Avon Rare Gold Jean Paul Gaultier Classique Intense Yves Rocher Lilas Mauve Lolita Lempicka Fleur Defendue Naomi Campbell Naomi Campbell Wild Pearl Adidas Pure Lightness Avon Secret Fantasy Midnight Avon Wink Avon Today Tomorrow Always Romantic Voyage Avon Perceive Dew Jimmy Choo Flash Avon Summer White Versace Versace Woman Roberto Cavalli Acqua Avon Rare Pearls Avon Today Hermes Le Jardin de Monsieur Li Yves Rocher Moment de Bonheur Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2016)