Marki » A » kwiatowe « Grupy

Sassy Swirls Vanilla Blossom Avon dla kobiet

Sassy Swirls Vanilla Blossom Avon dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 7

Sassy Swirls Vanilla Blossom Avon dla kobiet Zdjęcia

Sassy Swirls Vanilla Blossom marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sassy Swirls Vanilla Blossom został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, wanilia i fiołek.

Piżmo Wanilia Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sassy Swirls Vanilla Blossom by Avon.

Sassy Swirls Vanilla Blossom Recenzje Perfum

Sassy Swirls Vanilla Blossom by Avon 3.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Sassy Swirls Vanilla Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Sassy Swirls Vanilla Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sassy Swirls Vanilla Blossom marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sassy Swirls Vanilla Blossom marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Victorio & Lucchino Abril Jean Paul Gaultier Ma Dame Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Opus Oils Burlesque: Tramp Aroma M Geisha Blanche Jar Parfums Jardenia Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Blue Q Miso Pretty Des Filles a la Vanille Imma La Bouquetiere Violette de Paris Royal Apothic Versailles Afternoon