Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rare Sapphires Avon dla kobiet

Rare Sapphires Avon dla kobiet

Rare Sapphires marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są figa i grejpfrut; nutami serca są gardenia, lilia i przebiśnieg; nutami bazy są cedr, wetyweria i figowiec.

Figa Grejpfrut

Gardenia Lilia Przebiśnieg

Cedr Wetyweria Figowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Sapphires by Avon.

Philosykos
Bois Naufrage
Elle L'aime

Rare Sapphires Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Nigdy nie przepadałam za figą. No może jedynie poza Womanity, ale też w niewielkich ilościach.
Tymczasem te perfumy bardzo mnie zaskoczyły.
Po pierwsze kolorem i nazwą, bo one jakoś zupełnie nie pasują do zawartości flakonu. Oczywiście moim zdaniem.
Po drugie zapachem.
Nie ma w nich figi (owocu) ale jest bardzo duża ilość figowca. Daje to efekt zielonego zapachu, absolutnie nie męczącego.
Kolejnym składnikiem jest śliczna, słodka gardenia, która dodaje elegancji temu zapachowi.
I mają jeszcze jedną cechę. Im dłużej je noszę, tym bardziej mi się podobają.
Cieszę się, że miałam okazję je poznać. Są moim drogocennym klejnotem, nie tylko ze względu na Ofiarodawcę, ale też ze względu na ich zapach!
A więc jakiś związek z szafirami mają ;)

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Perfumy te czułam na mojej mamie, która pięknie pachniała delikatnym, zielonym figowcem. Niestety, mój własny "szafirek" pachniał na mnie jak konwaliowy płyn do odświeżania toalet, mycia naczyń czy inny przedstawiciel chemii gospodarczej. Wielka szkoda, ale flakonik trafił w dobre ręce;)

Savanoja
Savanoja

Te niebieskie perfumy są kolejnym pozytywnym zaskoczeniem. Ktoś tu użył określenia "trawiasto zielone" - i tak samo ja je odbieram. Bo pomimo ciężkawych nut białych kwiatów nieustannie czuję dużo soczystego zielska. Może to figowiec? W każdym razie początkowo jest tak trawiasto zielono by z czasem przejść w kierunku słodszym z wyraźną nutą słodkiego owocu i figa jest tu przeze mnie wyraźnie wyczuwalna.
Nie czuje przytłoczenia, jest po prostu niebanalnie i ciekawie, radośnie i wyraziście.

vertigo
vertigo

Przyjemny figowy zapach.
Początkowo figa jest podobna do tej z Philosykos: dość ostra i zielona, choć nieco sztuczna. Czyli to chyba bardziej liście figowca. Szybko gaśnie, zyskując łagodny, delikatnie kwiatowy charakter.
Lekki, świetlisty, 100% letni zapach. Idealny na śródziemnomorskie wakacje i tak właśnie zamierzam go wykorzystać :)

Zapach jest dość słaby w projekcji i ja czuję go bardzo krótko, ale komplement dostałam po około 4-5 godzinach pd aplikacji.
Flakonik dość ładny, perfumy mają niezwykły niebieski kolor.

Beata Maria
Beata Maria

Ładny flakon, piekny kolor ale nietety nie lubię. Nie dżwigam figi a ta jest podstawowym skladnikiem wraz z figowcem. Mimo to, jest to jedyny zapach z taką kondensacją figi jaki mam i od czasu do czasu sprawdzam czy coś zmieniło się u mnie z odczuwaniem go. Niestety, nawet piekna gardenia i lilia nie są w stanie spowodować mojego podejścia do tego zapachu. Przebiśniegu kompletnie nie wyczuwam. Cedrowa baza pozwala na lekkie zaostrzenie kompozycji. Dla osób które są "za pan brat" z figą na pewno godne polecenia i interesujące.Ja z tej drużyny odpadam.

perfumocholiczka
perfumocholiczka

Wspaniały, trawiasto-zielony.Nietypowy jak na Avon. Ma w sobie coś, chętnie go używam. Bardzo podoba mi się kolor cieczy i buteleczka :)

Beatafm
Beatafm

Bardzo intensywny i odurzający zapach w otwarciu - to dzięki białym kwiatom: gardenii i lilii, potem łagodnieje dzięki zielonym nutom figowca i cedru, a wetyweria nadaje ziemistości i wilgotności. Zapach kojarzy mi się z parną dżunglą. Trwałość całkiem niezła, a zapach bardzo ciekawy. Również flakon zwraca uwagę swoją szafirową barwą (inny niż na zdjęciu, zwieńczony okrągłym korkiem bez tego pióropusza)

Marimeko
Marimeko

Lubię ten zapach :) z jednej strony wydaje się trochę ciężki,z drugiej przypomina mi...łąkę pełną ziół i kwiatów-zapach 'inny',nie czułam jeszcze podobnego do "szafirka" :) Bardzo trwały,w dużej ilości może dusić,dlatego trzeba je oszczędnie stosować.POlecam kobietom szukającym niebanalnych zapachów :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Sapphires, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Sapphires, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Sapphires marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Sapphires marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Christian Dior Poison Torrente L`Or de Torrente Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Coty Pret a Porter Dita Von Teese Erotique Hermes Elixir des Merveilles Hermes L’Ambre des Merveilles Yves Saint Laurent Baby Doll Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Mauboussin Mauboussin Yves Rocher Neonatura Cocoon Yves Rocher Voile d'Ambre Lalique Amethyst Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Womanity