Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rare Rubies Avon dla kobiet

Rare Rubies Avon dla kobiet

cynamonowy

Rare Rubies marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Rare Rubies został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, kolendra, imbir, cynamon, gałka muszkatołowa, ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Kolendra Imbir Cynamon Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Rubies by Avon.

Rare Rubies Recenzje Perfum

Rare Rubies by Avon 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Rubies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Rubies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Rubies marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Rubies marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Perry Ellis 360° Red for Men Victoria`s Secret Rapture L`Erbolario Spezie Parfum d`Empire Ambre Russe Parfum d`Empire Aziyade Czech & Speake Frankincense and Myrrh Corine de Farme Eros Fever Nickel Suzy Panty Il Profvmo Chocolat Amere ID Parfums Kachgar Swiss Arabian Fadeitak Yves Rocher Folies de Saisons L'Humeur Nomade en Automne