Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rare Rubies Avon dla kobiet

Rare Rubies Avon dla kobiet

cynamonowy
żółtych kwiatów

Rare Rubies marki Avon to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Rare Rubies został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, kolendra, imbir, cynamon, gałka muszkatołowa, ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Kolendra Imbir Cynamon Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Rubies by Avon.

Rare Rubies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Rubies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Rubies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Rubies marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Rubies marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Sonia Rykiel Rykiel Woman Krizia My Africa Tommy Bahama Tommy Bahama Men Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Kylie Minogue Inverse DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Fiorucci Pin Up I M Spicy Lord`s Jester Ares