Marki » A » kwiatowe « Grupy

Rare Pearls Avon dla kobiet

Rare Pearls Avon dla kobiet

Mam: 28 Miałem: 45 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

miodowy
Rare Pearls Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Pearls Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Pearls Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Pearls Avon dla kobiet Zdjęcia

Rare Pearls marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rare Pearls został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, pieprz, Śliwka i biały miód; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Brazylijskie drzewo różane Pieprz Śliwka Biały miód

Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Pearls by Avon.

Ivoire de Balmain
In The Mood For Love
Pure Poison

Rare Pearls Recenzje Perfum

tamara10
tamara10

- zapach jest bardzo ladny taki typowo kwiatowy..przypomina troche giordani gold z oriflame ..
lub today avon ..

themattsky
themattsky

Zapach jest bardzo fajny - pragnę jednak zauważyć, że te nowe flakony są absolutnie fatalne! Jak mogli tak piękne zamienić na taką tandetę! Woła o pomstę do nieba

blawatekb
blawatekb

Jest to jeden z fajniejszych zapachów Avon, bardzo mi się podoba. Jest z gatunku tych: niby nic, a jednak przyciąga uwagę.Ten zapach po prostu został bardzo ładnie skomponowany!
Na wejściu wita nas pieprz, taki mocny, intensywny, że aż chce się kichną. Ta nutka wpływa bardzo energetyzująco, sprawia, że, chce się wyjść rano z domu, po prostu pobudza do życia. To w głównej mierze ona sprawia, że zapach nie jest typowym, płaskim, kwieciuchem bez fantazji, ale ma "to coś". Po paru chwilach, gdy pieprz się już ulotni, robi się łagodnie...delikatnie. W kompozycji pojawia się nutka magnolii. Jest ona bardzo wyważona, ani agresywna, ani mdląca. Po prostu prawdziwa, delikatna, magnolia. W połączeniu ze wspomnieniem pieprzu, które mamy jeszcze w nosie przywodzi na myśl bardzo wczesny, rześki wiosenny poranek i zziębnięte kwiaty magnolii. Potem do głosu dochodzą nuty bazy. Robi się przyjemnie kremowo. Piżmo, drzewo sandałowe i paczula delikatnie ocieplają wcześniejszą, nieco chłodną kompozycję. Jest to naprawdę bardzo udany zapach. Dodatkowym plusem jest trwałość, jak na zapachy Avon bardzo dobra. Zapach utrzymuje się ok. 4 godzin. Ładnie przechodzą nim ubrania.

Luana
Luana

Od dość dawna używałam tych perfum i bardzo je lubię. Urok mają właśnie zimą. Wspaniale dodają otulenia, chłód na dworze wzmaga jego działanie. Początkowo zdecydowanie śliweczka daje znać o sobie, zaprawiona słodycza miodu. Po chwili magnolia się rozwija i jest wyczuwalna cały czas. Tyle, ze po jakimś czasie ostrość pieprzu wzmaga jej aromat dodając pikanterii ciągnącej się juz cały czas.Paczula dodaje intensywniści i świeżości wiążąc wszyskie aromaty i zmieniając ich barwę co jakiś czas. Piżmo z drzewem sandałowym uzupełnia przytuleniem i tą magiczna mgiełką tajemniczości.Zapach bardzo trwały. Cudowny perłowy flakon wspaniale uzupełnia całosć. Kupiłam za 40pln z katalogu. Mam złe doświadczenia z podróbkami z allegro.

fabiolkaa
fabiolkaa

Rzadko kiedy nazwa perfum, wygląd flakonika i jego zawartość tak dobrze ze sobą współgrają, tworząc harmonijną całość.

Niewątpliwie jest to mój ulubieniec wśród zapachów firmy Avon. Myślę, że nigdzie indziej tak tanio (aktualny katalog - 39,99 zł !!!!) nie kupimy tak eleganckich perfum.
Są bardzo "przytulne", uwielbiam je nosić szczególnie w zimę, kiedy otulają mnie słodyczą w mroźne dni i w pluchę.

Chciałam Was dziewczyny ostrzec, że na Allegro zdarzają się podróbki "Perełek" !!! Sama zostałam taką obdarowana... Nie chciało mi się wierzyć, że podrabia się nawet Avon..ale niestety... :(

Beata Maria
Beata Maria

Tak,tak, perły i tylko perły. W dodatku kojarzą mi sie z Coco Chanel:-). Zapach zdecydowanie na chłodne dni, raczej zimowe ale według mnie dzienno-wieczorowy w zależności od tego co kto lubi.Bardziej dla kobiet dojrzałych. Niezbyt często po nie siegam, ale od czasu do czasu...Dla mnie w zależnosci od pogody wydobywają się różne akordy chociaż najczęsciej jest to róża z pieprzem i magnolią otoczona piżmem. Elegancki, perłowy flakon.

TheImaginaryGirl
TheImaginaryGirl

W przypadku tych perfum niemal wszystko kojarzy mi się z perłami – flakon (którego wykonanie nie do końca mi się podoba, choć zamysł był dobry) ze szronionego szkła, złota nakrętka z opalizującym, perłowym czubkiem. No i sam zapach – elegancki, pudrowy, przywołujący na myśl perły. To jednak nie są moje jedyne skojarzenia. Rare Pearls kojarzą mi się też z aksamitem i… kotarą bądź kurtyną w teatrze, a to dlatego, że są niezwykle miękkie, delikatne i otulające, ale również nieco ostre i tajemnicze. Trochę w starym stylu. Według mnie idealne na jesień, świetnie sprawdzają się również wiosną. Zimą są dla mnie zbyt surowe, gdyż brakuje im tej słodkości, która sprawia że nawet w największy mróz robi się cieplej. Latem natomiast mogłyby się wydawać zbyt ciężkie.
Na pewno nie każdemu się spodobają. Wiem, że w ich kontekście często pojawiają się takie określenia jak „staromodne” czy „babcine”, ale ja chyba jednak lubię takie zapachy i zawsze chętnie do nich wracam.

black.side
black.side

początkowo byłam nimi zachwycona, ale przy połowie flakonika zapach tak mnie męczył, że go schowałam w nadziei, że odpocznę od niego i wrócę. nie wróciłam- mdlił i męczył.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Pearls, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Pearls, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Pearls marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Pearls marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Today Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Avon Far Away Tom Ford Black Orchid Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Vanille Noire Oriflame Amber Elixir Christian Dior Dune Slava Zaitsev Maroussia Yves Rocher Neonatura Cocoon Guerlain Shalimar Parfum Initial Oriflame Mirage Avon Passion Dance Thierry Mugler Innocent Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Cacharel LouLou Elizabeth Arden Green Tea Givenchy Organza Laura Biagiotti Roma Elizabeth Arden 5th Avenue