Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rare Emeralds Avon dla kobiet

Rare Emeralds Avon dla kobiet

Rare Emeralds marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, geranium i pomarańcza; nutami serca są jaśmin i biała róża; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Geranium Pomarańcza

Jaśmin Biała róża

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Emeralds by Avon.

Rare Emeralds Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Emeralds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Emeralds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Emeralds marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Emeralds marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Bond No 9 West Side Roberto Verino Verino Pour Homme Kate Moss Kate Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Perfect Sense Mane Yu Benetton United Colors of Benetton Unisex Novae Plus Blue Minou Guepard Espiegle B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy NANADEBARY Classic Pink Brut Parfums Prestige Straw Hat