Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rare Diamonds Avon dla kobiet

Rare Diamonds Avon dla kobiet

Mam: 9

Rare Diamonds marki Avon to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat śliwy, gujawa i piwonia; nutami serca są jaśmin, gardenia i orchidea; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, paczula i ambra.

Kwiat śliwy Gujawa Piwonia

Jaśmin Gardenia Orchidea

Drzewo kaszmirowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Diamonds by Avon.

Rare Diamonds Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Powąchałam kiedyś stronę zapachową w katalogu i zapach mi się spodobał. Wydawał się być delikatny, subtelny i kwiatowy. Zmyliła mnie także nazwa – spodziewałam się, że jeśli w nazwie jest „diamond”, to będzie to może jakiś iskrzący świeżak w stylu Spotlight (który swoją drogą jest dla mnie definicją diamentowego zapachu). Niestety po rozpakowaniu (a była to jeszcze stara wersja flakonu) zrobiło mi się bardzo przykro. Zapach był dla mnie niefajny, a wręcz okropny! Przywiędłe duszne kwiaty, do tego coś z kadzidła i zepsute owoce. To absolutnie nie jest zapach, który kojarzy się z diamentami.

Trwałość jest dość długa jak na Avon, to jakieś 5-6 godzin, ale dla mnie to za dużo! Nie polecam tego zapachu, chyba, że ktoś gustuje w takich „pseudo-aldehydach”. To najsłabszy zapach z tej serii. No i kto mądry zmienił tak piękne flakony? Szkoda, bo te nowe wyglądają tak zwyczajnie i niczym się nie wyróżniają...

Arsenicum
Arsenicum

Za diamenty, to niech się bierze Durbano, a nie Avon...
Dla mnie to raczej plastikowe kryształki z berła księżniczki, do kupienia na odpustowym straganie.
Rare Diamonds są bardzo słabe i bardzo wtórne. Wiem, że jest tu paczula z Passion Dance. Wiem też, że nie ma ich co ze sobą porównywać, bo po co kopać perfumy, które leżą i nie mają zamiaru się podnieść? Na siłę wyczuwam kokosową, słodką gardenię. Ale to tak na siłę i po zerknięciu w piramidę nut - pewnie jej tu nie ma i mój mózg coś sobie wymyślił, żeby ten wpis nie był jednozdaniowy.

Brak jakiegokolwiek błysku (projekcja), nie ma szlifu (jakość), ale jest za to trwałość – iście diamentowa! To oczywiście trwałość diamentu w ogniu…

Majka16
Majka16

O matko, nigdy by mi nie przyszło do głowy porównać to "avonowskie cudo" do Midnight Rain, nie wyczuwam kwiatu śliwy a o paczuli i gardenii mogę zapomniec. Jakieś popłuczyny nie wiadomo czego. Trwałość do 0,5 h a projekcja ? hmm.... brak. Podzielam zdanie pięknejHeleny, nie polecam.

pięknaHelena
pięknaHelena

kupiłam ten zapach tylko dlatego,że miał być podobny do Midnight Rain. Nie jest.

Po psiknięciu czuję tylko alkohol,po dwóch minutach czuć
coś bardziej przyjemnego,ale baaaaardzo rozcieńczonego.
Po pół godzinie koniec zabawy-nic już nie czuć.
Nie polecam,nawet jak za tak niską cenę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Diamonds, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Diamonds, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Diamonds marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Diamonds marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Madonna Truth or Dare Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Tesori d`Oriente Marrakech Ambra e Zafferano Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Torrente L`Or de Torrente Avon Rare Sapphires Avon Aromadisiac for Her Avon Far Away Exotic Aquolina Black Sugar Montblanc Femme de Montblanc Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Lolita Lempicka Si Lolita Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Coty Pret a Porter L`Artisan Parfumeur Tea for Two The Body Shop Red Musk Yves Rocher Neonatura Cocoon Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Aquolina Blue Sugar