Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rare Amethyst Avon dla kobiet

Rare Amethyst Avon dla kobiet

Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia

Rare Amethyst marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rare Amethyst został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi Śliwka; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Śliwka

Fiołek

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Amethyst by Avon.

Rare Amethyst Recenzje Perfum

doja28
doja28

Piękny zapach, właśnie takich szukam.Zgadzam się z poprzedniczką, jest to zapach zdecydowany i mocny. Ma w sobie ten pazur.Szczerze polecam.

Luana
Luana

Bardzo ciekawy zapach i podoba się w środowisku w jakim się obracam. Katalog określa go jako kategoria owocowa-szyprowa i dla mnie taki właśnie jest. Jest zdecydowany i dosyć mocny. Na otwarciu i przez całą projekcję króluje śliwka. Po jakimś czasie dołanczają nuty fiołkowe i jakby leśne.Musującą słodycz śliwki łagodzi kremowe drzewo sandałowe. Cały czas jednak wyczuwa się to coś co nadaje jej szyprowy charakter. Bardzo trwałe ciekawie zmieniające się. Odpowiednie na dzień i na wieczór. Ciekawą butelkę jak całej serii uzupełnia ładny fioletowy kolor.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Amethyst, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Amethyst, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Amethyst marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Amethyst marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Attraction Avon Rare Gold Avon Mesmerize Black for Her Chanel Allure Avon Prowl Adam Levine Adam Levine for Women Jennifer Lopez Miami Glow Jean Paul Gaultier Ma Dame Britney Spears Believe Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Avon Avon Luck for Her Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon Far Away Gold Chanel Coco Eau de Parfum Jennifer Lopez Deseo Valentino Valentina Burberry Burberry Brit Summer for Women Avon Outspoken by Fergie Avon Little Black Dress Eau Fraiche