Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rare Amethyst Avon dla kobiet

Rare Amethyst Avon dla kobiet

Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia Rare Amethyst Avon dla kobiet Zdjęcia

Rare Amethyst marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rare Amethyst został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi Śliwka; nutą serca jest fiołek; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Śliwka

Fiołek

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rare Amethyst by Avon.

Rare Amethyst Recenzje Perfum

cumartesi
cumartesi

Wparowalam wczoraj do sklepu Avon, glownie z ciekawosci, bo myslalam, ze sprzedaja tylko katalogowo - a tu nagle - sklep ze wszystkimi produktami z ostatnich katalogow.
Moj wzrok od razu przyciagnela polka z perfumami i fioletowa buteleczka - bo lubie fioletowe perfumy. Popryskalam nadgarstki, gotowa wyciagnac porfel, bo mialam nadzieje, ze bedzie to cos w stylu Amethystu Lalique. Nie bylo.
Wlasciwie perfumy sa dla mnie za slabe. Lekko wyczuwalna nuta sliwki. I to wlasciwie na tyle. Prawdopodobnie fiolek tez sie placze, bo perfumy nie sa skrajnie slodkie, ale tez nie utrzymuja sie dlugo na skorze, przy czym projekcja bliskoskorna. Dla mnie wlasciwie malo wyczuwalne - nie widze w nich sily, o ktorej pisza poprzedniczki. Widze delikatnie podana sliwke, zlamana przez inne nuty. Ciekawa cena, niezbyt ciekawy zapach.

2017
Gagatek9
Gagatek9

Niektóre zapachy Avon bardzo mi odpowiadają, ale są takie które działają na mnie migrenogennie i ten taki właśnie jest. Nie jestem w stanie go używać, ponieważ działa mi na nerwy jakąś dziwną nutą, to chyba ta "avonada" o której wszyscy piszą. Niby czuć śliwkę, niby czuć że to taki lekki szypr, ale niestety zapach jest denerwujący, świdrujący w nosie i po paru minutach mam go serdecznie dość. Oddałam mamie, ale też nie była zachwycona mimo że bardzo lubi Avon. Sama stwierdziła, że miewali ładniejsze zapachy.

Amelia32
Amelia32

Upojna ta Avonowska śliweczka.Zapach z serii Rare,który zachwycił mnie na tym samym poziomie,co mój odwieczny ulubieniec Rare Gold.Nie spodziewałam się po Avonie drugiego tak przyjemnego,komfortowego i "mojego"zapachu.Początek jest zdecydowanie słodki-takie troszkę jeszcze gorące powidła ze śliwek.Mniam-pychota dla zwolenniczek słodziaków owocowych a nie ciasteczkowych.Póżniej,zaczyna się wyłaniać moje kochane drzewo sandałowe,lekko dymne jak wygasające ognisko.Przestrzeni a zarazem spójności,dodaje pudrowy fiołek.O dziwo prosta mieszanka a jaka przyjemna dla nosa i otoczenia.Gdybym miała porównać z innymi wypustami Avonu,to można wyczuć podobieństwo do kolejnego dobrego zapachu Avon-Attraction,też ten śliwkowo drzewny akcent.Z celebryckich, to nasuwa mi się śliwkowa Beyonce Midnight Heat-nota bene też mój ulubieniec.Rare Amethyst jest takim pewniakiem dla tych,które tak jak ja,kochają śliwkowe powidła.Pyszny i otulający.Nie wyczuwam w nim nic co mogłoby mnie irytować.Przy tym nie jest migrenogenny,choć to słodziak.Komfort noszenia w porze jesiennej-niczym kaszmirowy szal.Parametry na zasadzie-mam ochotę się przytulić ;-)Nie utrzymuję się tak zabójczo jak wspomniany wcześniej Rare Gold ale to mi nie przeszkadza,bo jest i tak moim kolejnym faworytem wśród katalogowych "psikadeł".W kategorii wiekowej jest uniwersalny.Zapach do pracy,na randkę,do szkoły lub plotki w babskim gronie.Zagości już raczej na stałe w mojej kolekcji.No i ta cena!Zaliczam do tanich perełek zapachowych.

doja28
doja28

Piękny zapach, właśnie takich szukam.Zgadzam się z poprzedniczką, jest to zapach zdecydowany i mocny. Ma w sobie ten pazur.Szczerze polecam.

Luana
Luana

Bardzo ciekawy zapach i podoba się w środowisku w jakim się obracam. Katalog określa go jako kategoria owocowa-szyprowa i dla mnie taki właśnie jest. Jest zdecydowany i dosyć mocny. Na otwarciu i przez całą projekcję króluje śliwka. Po jakimś czasie dołanczają nuty fiołkowe i jakby leśne.Musującą słodycz śliwki łagodzi kremowe drzewo sandałowe. Cały czas jednak wyczuwa się to coś co nadaje jej szyprowy charakter. Bardzo trwałe ciekawie zmieniające się. Odpowiednie na dzień i na wieczór. Ciekawą butelkę jak całej serii uzupełnia ładny fioletowy kolor.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Rare Amethyst, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Rare Amethyst, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rare Amethyst marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rare Amethyst marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Mesmerize Black for Her Avon Attraction Avon Rare Gold Burberry Body Chanel Allure Avon Prowl Jennifer Lopez Miami Glow Adam Levine Adam Levine for Women Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Britney Spears Midnight Fantasy Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Calvin Klein Reveal Avon Avon Luck for Her Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon Far Away Gold Jennifer Lopez Deseo Chanel Coco Eau de Parfum Avon Outspoken by Fergie Burberry Burberry Brit Summer for Women