Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Quantium for Him Avon dla mężczyzn

Quantium for Him Avon dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

Quantium for Him marki Avon to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Quantium for Him został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, lima i pieprz; nutami serca są lawenda i cedr; nutami bazy są ambra, wetyweria i paczula.

Bergamotka Lima Pieprz

Lawenda Cedr

Ambra Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quantium for Him by Avon.

Quantium for Him Recenzje Perfum

Quantium for Him by Avon 3.50 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Quantium for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Quantium for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quantium for Him marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quantium for Him marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Thierry Mugler A*Men Avon Black Suede Essential Avon Centre Action Avon Individual Blue Avon Black Suede Touch The Different Company De Bachmakov Rasasi Rasha Avon Attraction Revlon Ciara Etro Dianthus Oriflame Giordani White Gold Bvlgari BLV Notte Pour Femme Salvador Dali Salvador Dali Oriflame Amber Elixir Night Ted Lapidus Black Soul Imperial Avon Rare Pearls Cartier Must de Cartier David & Victoria Beckham David Beckham Homme Lolita Lempicka Fleur Defendue