Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pur Blanca Blush Avon dla kobiet

Pur Blanca Blush Avon dla kobiet

Pur Blanca Blush Avon dla kobiet Zdjęcia Pur Blanca Blush Avon dla kobiet Zdjęcia Pur Blanca Blush Avon dla kobiet Zdjęcia

Pur Blanca Blush marki Avon to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Pur Blanca Blush został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, bluszcz i czerwona porzeczka; nutami serca są róża, bez, piwonia, goździk (roślina) i lilia wodna; nutami bazy są cedr, suszone owoce i piżmo.

Bergamotka Bluszcz Czerwona porzeczka

Róża Bez Piwonia Goździk (roślina) Lilia wodna

Cedr Suszone owoce Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur Blanca Blush by Avon.

Pur Blanca Blush Recenzje Perfum

SekretnyWachlarz
SekretnyWachlarz

Nie pamiętam już czy dostałam tę wodę czy kupiłam sama, ale na pewno więcej do niej nie wrócę.
Nie jestem w stanie wyczuć żadnej konkretnej nuty w tej wodzie, zapach jest nijaki, ani go nie oceniam na plus ani na minus. Zapach w żaden sposób mnie nie odzwierciedla, ja wolę orientalno-kwiatowe nuty. Wydajność jest średnia, trwałość całkiem niezła (na ubraniach utrzymuje się dłużej niż na skórze). Flakonik minimalistyczny (co akurat na plus), ale jednoczenie trochę tandetny (głównie plastikowa zatyczka). Cena - tylko do przyjęcia w promocji, poza nią zdecydowanie za wysoka. Ta woda moim zdaniem nadają się tylko na dzień do jakiś całkowicie zwyczajnych ciuchów lub/i dla nastolatek. Tak jak pisałam na początku, na pewno już do tej wody nie wrócę.

dosik5
dosik5

pierwsza nuta dusząca... w miarę upływu czasu robi się delikatniejszy... słodki i pudrowy zapach... bardzo mi się podoba druga nuta... Nazywam go "sweterkowym perfumem" . Jest idealny na jesienne i deszczowe dni, tak dla ożywienia i rozluźnienia atmosfery

amanda
amanda

Bardzo je lubię odkąd parę lat temu kupiłam pierwszą butelkę zachęcona ładnym zapachem na stronie katalogowej.
Jak niejednokrotnie to co jest na kartce i to co potem w rzeczywistości się dostaje różni się zazwyczaj na niekorzyść kupionej już butelki.
Tak w tym przypadku zgranie zapachów było to samo - kwiatowe, lekko pudrowe,ciepłe i takie po prostu kobiece. Utożsamiając kobiecą wrażliwość, delikatność ,łagodność .
Ponieważ codziennie lubię sięgać po inny zapach , kolejna butelka na długo u mnie zagości z pewnością nie nużąc mnie.
Taki w zasadzie taniutki zapach daje mi sporo przyjemności z noszenia go.

black.side
black.side

lekki, ale obrzydliwie mdły i nieciekawy.

Pur Blanca Blush by Avon 2.80 out of 5 based on 33 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Pur Blanca Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Pur Blanca Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur Blanca Blush marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur Blanca Blush marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Incandessence Avon Today Avon Little Black Dress Avon Outspoken by Fergie Thierry Mugler Womanity Avon Tomorrow Britney Spears Fantasy Thierry Mugler Alien Oriflame Precious Moments Britney Spears Midnight Fantasy Avon Perceive Giorgio Armani Sensi Avon Pur Blanca Oriflame Eclipse Guerlain Samsara Eau de Parfum Yves Rocher Monoi Eau des Vahines Avon True Glow Chanel Coco Eau de Parfum Montale Dark Purple Avon Little Red Dress