Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Pur Blanca Blossom Avon dla kobiet

Pur Blanca Blossom Avon dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 1

lekko korzenny
Pur Blanca Blossom Avon dla kobiet Zdjęcia Pur Blanca Blossom Avon dla kobiet Zdjęcia Pur Blanca Blossom Avon dla kobiet Zdjęcia

Pur Blanca Blossom marki Avon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Pur Blanca Blossom został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, pomarańcza, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, lilia wodna i bez; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Grejpfrut Pomarańcza Mandarynka Różowy pieprz

Jaśmin Lilia wodna Bez

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pur Blanca Blossom by Avon.

Pur Blanca Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Pur Blanca Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Pur Blanca Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pur Blanca Blossom marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pur Blanca Blossom marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Abinoam Cobice L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Liz Claiborne Curve Connect for Men Indult Isvaraya Sonoma Scent Studio Opal Sonoma Scent Studio Voile de Violette Lancome Magnifique Eau de Toilette Rasasi First Love Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Parfums de Coeur Skin Musk Paris Hilton Passport Tokyo Salvador Dali ITISLOVE Intense