Marki » A » kwiatowe « Grupy

Pretty Trendy Avon dla kobiet

Pretty Trendy Avon dla kobiet

Miałem: 1

Pretty Trendy Avon dla kobiet Zdjęcia

Pretty Trendy marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pretty Trendy został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są liść maliny i frezja; nutami serca są jaśmin i lilia; nutą bazy jest wanilia.

Liść maliny Frezja

Jaśmin Lilia

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pretty Trendy by Avon.

Pretty Trendy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Avon Pretty Trendy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Avon Pretty Trendy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pretty Trendy marki Avon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pretty Trendy marki Avon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Shiseido Energizing Fragrance Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Gap Dream Calvin Klein Eternity Summer 2009 The Healing Garden In Bloom Victoria`s Secret Lace Orange Flower Caron Acaciosa Caron Rose Erreuno Miss Erreuno Salvatore Ferragamo Attimo L`Erbolario Frutto della Passione